Heetwaterdispenser | Rvs | 28l | 30°c/100°c | 2.8kw (230v) | Dubbelwandig | 400x385x635(h)mm
€233,33
€175,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Heetwaterdispenser | Rvs | 28l | 30°c/100°c | 2.8kw (230v) | Dubbelwandig | 400x385x635(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€233,33
U bespaart €58,33 (25%)
€175,00 excl. btw
€211,75 incl. btw
Of €70,58 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200063 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Heetwaterdispenser RVS is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS, kunststof.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 400 mm x 385 mm x 635 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 2,8 kW |
| Gewicht | 5,3 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200063 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




