Rijskast | 8 Niveaus (2/3 Gn) | 30°c/60°c | 2kw (230v) | 700x600x970(h)mm
€1.399,00
€1.049,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rijskast | 8 Niveaus (2/3 Gn) | 30°c/60°c | 2kw (230v) | 700x600x970(h)mm | 2kW
GRATIS VERZENDING
€1.399,00
U bespaart €349,75 (25%)
€1.049,25 excl. btw
€1.269,59 incl. btw
Of €423,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 116553 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Rijskast is voorzien van elektrisch verhitting en is een vermogen van 2 kW. Vervaardigd uit RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 700 mm x 600 mm x 970 mm |
| Vermogen | 2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 47,2 kg |
| Verhitting | Elektrisch |
| Type | Bartscher GS823T |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 116553 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




