Unninox Inductie Afzuigkap | Rvs | 2x7 Labyrintfilters | 4500x2200x500(h)mm
€8.637,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Inductie Afzuigkap | Rvs | 2x7 Labyrintfilters | 4500x2200x500(h)mm | 4500x2200x500(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€8.637,00 excl. btw
€10.450,77 incl. btw
Of €3.483,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | EX-45022050-C |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geborstelde structuur roestvrijstaal AISI 430
• De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met
een hoek 45 °
• Luchttoevoerruimte geïsoleerd met 20 mm isolatiedikte.
• Standaard met ingebouwde Led spot 12x 5W (230v)
• Druppelvrij, hermetisch afgesloten vet-opvangkanaal
• Inclusief Labyrintfilters 500×500 mm
• Inclusief lucht toevoerkleppen aan 2 zijde
labyrintfilters: 14
Gewicht: 279kg
Afmeting: 4500x2200x500(h)mm
Bestel de UNNINOX Inductie Afzuigkap | RVS | 2x7 Labyrintfilters | 4500x2200x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
• De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met
een hoek 45 °
• Luchttoevoerruimte geïsoleerd met 20 mm isolatiedikte.
• Standaard met ingebouwde Led spot 12x 5W (230v)
• Druppelvrij, hermetisch afgesloten vet-opvangkanaal
• Inclusief Labyrintfilters 500×500 mm
• Inclusief lucht toevoerkleppen aan 2 zijde
labyrintfilters: 14
Gewicht: 279kg
Afmeting: 4500x2200x500(h)mm
Specificaties
| Breedte | 4500mm |
|---|---|
| Diepte | 2200mm |
| Hoogte | 500mm |
Bestel de UNNINOX Inductie Afzuigkap | RVS | 2x7 Labyrintfilters | 4500x2200x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | EX-45022050-C |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
