Saro Roterende Gebaksvitrine | Eliza | 73l | Zwart | +2°c/+12°c | Geforceerd | 4 Niveaus | ø504x1060(h)mm
€1.275,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Roterende Gebaksvitrine | Eliza | 73l | Zwart | +2°c/+12°c | Geforceerd | 4 Niveaus | ø504x1060(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.275,00 excl. btw
€1.542,75 incl. btw
Of €514,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 330-3280 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ELIZA gebaksvitrine Saro zorgt door het glas rondom, met minimale omlijsting, en de elektrisch roterende interne roosters voor opvallende en aantrekkelijke presentatie de heerlijkste taarten en gebakjes!
Krachtig & ZuinigHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+12°C, praktische automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening.
De koelvitrine is daarnaast geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Flexibel & SmaakvolDe bedieningskant is voorzien een draaideur, voor eenvoudige toegang tot de binnenruimte zonder onnodig koudeverlies, en binnenin beschikt de vitrine over een systeem met 4 draadroosters met elektrisch rotatiemechanisme, dat onafhankelijk de koeling en verlichting schakelbaar is.
Het grote glasoppervlak de Saro ELIZA zorgt daarbij samen met de dubbele verticale LED-interieurverlichting over de volledige hoogte voor optimale zichtbaarheid en smaakvolle presentatie!
Bestel de Saro Roterende Gebaksvitrine | ELIZA | 73L | Zwart | +2°C/+12°C | Geforceerd | 4 Niveaus | Ø504x1060(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & ZuinigHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+12°C, praktische automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening.
De koelvitrine is daarnaast geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Flexibel & SmaakvolDe bedieningskant is voorzien een draaideur, voor eenvoudige toegang tot de binnenruimte zonder onnodig koudeverlies, en binnenin beschikt de vitrine over een systeem met 4 draadroosters met elektrisch rotatiemechanisme, dat onafhankelijk de koeling en verlichting schakelbaar is.
Het grote glasoppervlak de Saro ELIZA zorgt daarbij samen met de dubbele verticale LED-interieurverlichting over de volledige hoogte voor optimale zichtbaarheid en smaakvolle presentatie!
Specificaties
| Type | Saro ELIZA |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof , dubbelglas |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Bruto inhoud | 73 liter |
| Niveaus | 4 |
| Niveauformaat | Ø 305 mm |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Etaleerruimte | 0,59 m² |
| Temperatuurbereik | +2°C / +12°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Voorruit | Gesloten |
| Voorruitvorm | Gebogen |
| Bedieningskant | Draaideur |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,43 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1253 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 26,3 |
| Aansluitwaarde | 0,19 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 45 kg |
| Diameter | 504 mm |
| Hoogte | 1060 mm |
Bestel de Saro Roterende Gebaksvitrine | ELIZA | 73L | Zwart | +2°C/+12°C | Geforceerd | 4 Niveaus | Ø504x1060(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 330-3280 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

