Saro Gebaksvitrine | Matilde | 100l | Zwart | +2°c/+8°c | Geforceerd | 3 Niveaus | ø480x1030(h)mm
€1.200,00
€780,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Gebaksvitrine | Matilde | 100l | Zwart | +2°c/+8°c | Geforceerd | 3 Niveaus | ø480x1030(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.200,00
U bespaart €420,00 (35%)
€780,00 excl. btw
€943,80 incl. btw
Of €314,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 330-1126 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De MATILDE gebaksvitrine Saro combineert een robuuste stalen behuizing met zwart geëmailleerde afwerking en rondom dubbelglas, waardoor de inhoud optimaal zichtbaar blijft, en zwarte glasomlijsting met RVS details voor een luxe uitstraling.
Krachtig & ZuinigHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening.
De koelvitrine is daarnaast geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Flexibel & SmaakvolDe bedieningskant is voorzien een draaideur, voor eenvoudige toegang tot de binnenruimte zonder onnodig koudeverlies, en binnenin beschikt de vitrine over 3 in hoogte verstelbare glazen plateaus, voor flexibele indeling.
Het grote glasoppervlak zorgt daarbij samen met de afzonderlijk geschakelde dubbele LED-interieurverlichting over de volledige hoogte voor optimale zichtbaarheid en smaakvolle presentatie.
Bestel de Saro Gebaksvitrine | MATILDE | 100L | Zwart | +2°C/+8°C | Geforceerd | 3 Niveaus | Ø480x1030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & ZuinigHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening.
De koelvitrine is daarnaast geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Flexibel & SmaakvolDe bedieningskant is voorzien een draaideur, voor eenvoudige toegang tot de binnenruimte zonder onnodig koudeverlies, en binnenin beschikt de vitrine over 3 in hoogte verstelbare glazen plateaus, voor flexibele indeling.
Het grote glasoppervlak zorgt daarbij samen met de afzonderlijk geschakelde dubbele LED-interieurverlichting over de volledige hoogte voor optimale zichtbaarheid en smaakvolle presentatie.
Specificaties
| Type | Saro MATILDE |
|---|---|
| Materiaal | Staal, dubbelglas |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Bruto inhoud | 100 liter |
| Binnenafmetingen | Ø 435 x H 656 mm |
| Niveaus | 3 |
| Niveauformaat | Ø 390 mm |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Etaleerruimte | 0,75 m² |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Voorruit | Gesloten |
| Voorruitvorm | Gebogen |
| Bedieningskant | Draaideur |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,27 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1194 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 18,7 |
| Aansluitwaarde | 0,21 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 50 kg |
| Diameter | 480 mm |
| Hoogte | 1030 mm |
Bestel de Saro Gebaksvitrine | MATILDE | 100L | Zwart | +2°C/+8°C | Geforceerd | 3 Niveaus | Ø480x1030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 330-1126 |
| EAN / Barcode | 4017337068869 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




