Diamond Gebak-/patisseriekoeltoonbank | Verona | Ladensysteem | +4°c/+6°c | Statisch | Kantelruit | 1400x980x1237(h)mm
€4.441,00
€3.330,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Gebak-/patisseriekoeltoonbank | Verona | Ladensysteem | +4°c/+6°c | Statisch | Kantelruit | 1400x980x1237(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.441,00
U bespaart €1.110,25 (25%)
€3.330,75 excl. btw
€4.030,21 incl. btw
Of €1.343,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | VE14/B5-R2P |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond VERONA koeltoonbanken bieden strak vormgegeven vitrinetoonbanken voor de professionele presentatie gebak, patisserie en bakkerijproducten. Het moderne design combineert een hoogwaardige uitstraling met een duidelijke focus op duurzaamheid, dankzij het gebruik het ecologische koudemiddel R290 en energiezuinige LED-verlichting. En het unieke ladensysteem maakt bediening klanten en bijvullen de displayruimte bijzonder eenvoudig!
Efficiënte KoelingDe statische koeling is speciaal afgestemd op delicate producten zoals gebak: de statische verdamper, behandeld tegen voedingszuren, garandeert een stabiele en gelijkmatige temperatuurverdeling, terwijl de producten niet zomaar uitdrogen. De ingebouwde compressoreenheid werkt met milieuvriendelijk koudemiddel R290 en de automatische ontdooiing draagt aan gebruiksgemak en bedrijfszekerheid.
Unieke PresentatieVoor de presentatie beschikt de VERONA over een uniek ladensysteem met daarboven drie glazen niveaus, waardoor producten overzichtelijk en aantrekkelijk worden getoond en eenvoudig kunnen worden geplaatst en uitgenomen. De panoramische LED-verlichting zorgt voor een uniforme belichting en uitstekende zichtbaarheid het gebak. En de gebogen glazen voorzijde en plexiglazen toegang maken het geheel zowel praktisch als stijlvol.
Doordachte ConstructieDe constructie is robuust en zorgvuldig afgewerkt, met gelakte houten zijkanten, een display en werkblad hoogwaardig RVS en gehard glas rondom. Het digitale bedieningspaneel met duidelijk display, lichtschakelaar en geïntegreerde analoge thermometer biedt nauwkeurige controle en eenvoudige bediening. Dit alles maakt de Diamond VERONA tot een betrouwbare en representatieve gebak-/patisseriekoeltoonbank voor elke professionele patisserieomgeving.
Bestel de Diamond Gebak-/Patisseriekoeltoonbank | VERONA | Ladensysteem | +4°C/+6°C | Statisch | Kantelruit | 1400x980x1237(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Efficiënte KoelingDe statische koeling is speciaal afgestemd op delicate producten zoals gebak: de statische verdamper, behandeld tegen voedingszuren, garandeert een stabiele en gelijkmatige temperatuurverdeling, terwijl de producten niet zomaar uitdrogen. De ingebouwde compressoreenheid werkt met milieuvriendelijk koudemiddel R290 en de automatische ontdooiing draagt aan gebruiksgemak en bedrijfszekerheid.
Unieke PresentatieVoor de presentatie beschikt de VERONA over een uniek ladensysteem met daarboven drie glazen niveaus, waardoor producten overzichtelijk en aantrekkelijk worden getoond en eenvoudig kunnen worden geplaatst en uitgenomen. De panoramische LED-verlichting zorgt voor een uniforme belichting en uitstekende zichtbaarheid het gebak. En de gebogen glazen voorzijde en plexiglazen toegang maken het geheel zowel praktisch als stijlvol.
Doordachte ConstructieDe constructie is robuust en zorgvuldig afgewerkt, met gelakte houten zijkanten, een display en werkblad hoogwaardig RVS en gehard glas rondom. Het digitale bedieningspaneel met duidelijk display, lichtschakelaar en geïntegreerde analoge thermometer biedt nauwkeurige controle en eenvoudige bediening. Dit alles maakt de Diamond VERONA tot een betrouwbare en representatieve gebak-/patisseriekoeltoonbank voor elke professionele patisserieomgeving.
Specificaties
| Serie | Diamond VERONA |
|---|---|
| Type | VE14/B5-R2P |
| Uitvoering | Ladensysteem |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Tussenschap(pen) | 3 |
| Niveauformaat | D 819 / 300 / 220 / 220 mm |
| Etaleerruimte | 1,01 m² |
| Temperatuurbereik | +4°C / +6°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Voorruitvorm | Gebogen |
| Kantel-/liftruit | Ja |
| Reserve | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Bedieningskant | Ladensysteem (onder), open (boven) |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | F |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,18 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1526 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,33 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 201 kg |
| Breedte | 1400 mm |
| Diepte | 980 mm |
| Hoogte | 1237 mm |
Bestel de Diamond Gebak-/Patisseriekoeltoonbank | VERONA | Ladensysteem | +4°C/+6°C | Statisch | Kantelruit | 1400x980x1237(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | VE14/B5-R2P |
| EAN / Barcode | 5407011599588 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







