Combisteel Regaalwagen | Rvs | 16 Etages (2/1 Gn) | Wielen (geremd) | 590x650x1700(h)mm
€610,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Regaalwagen | Rvs | 16 Etages (2/1 Gn) | Wielen (geremd) | 590x650x1700(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€610,00 excl. btw
€738,10 incl. btw
Of €246,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7819.0024 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze regaalwagen CombiSteel heeft 16 handige etages om 2/1 GN-accessoires op te bergen. Het model is vervaardigd uit RVS. Met vier zwenkwielen, waarvan twee geremd, kun je de wagen soepel manoeuvreren en stevig vastzetten. De regaalwagen wordt geleverd met 1 jaar garantie.
Bestel de CombiSteel Regaalwagen | RVS | 16 Etages (2/1 GN) | Wielen (Geremd) | 590x650x1700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | 16 etages |
|---|---|
| Capaciteit | 16x 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Materiaal | RVS |
| Constructie | Zelfmontage |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 33 kg |
| Breedte | 590 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 1700 mm |
Bestel de CombiSteel Regaalwagen | RVS | 16 Etages (2/1 GN) | Wielen (Geremd) | 590x650x1700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7819.0024 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
