Hendi Pizza-bakblik | Blauwstaal | 600x400x25(h)mm
€32,39
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Pizza-bakblik | Blauwstaal | 600x400x25(h)mm
OP VOORRAAD
€32,39 excl. btw
€39,19 incl. btw
Of €13,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 808276 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze rechthoekige pizza-bakblik HENDI is gemaakt blauwstaal en zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling, waardoor pizza’s consistent en perfect gebakken uit de oven komen. Het duurzame materiaal is bestand tegen intensief professioneel gebruik en levert telkens betrouwbare resultaten. Ideaal voor keukens met een hoge productie en voor gelijkmatige warmteverdeling tijdens het bakken.
Bestel de HENDI Pizza-Bakblik | Blauwstaal | 600x400x25(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | EN (600 x 400 mm) |
|---|---|
| Materiaal | Blauwstaal |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 25 mm |
Bestel de HENDI Pizza-Bakblik | Blauwstaal | 600x400x25(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 808276 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
