Hendi Pizza-bakblik | Diverse Formaten | Carbonstaal (geperforeerd) | ø260-400mm
€16,09
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Pizza-bakblik | Diverse Formaten | Carbonstaal (geperforeerd) | ø260-400mm
OP VOORRAAD
€16,09 excl. btw
€19,47 incl. btw
Of €6,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 616901 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De geperforeerde pizzabakblikken HENDI zijn gemaakt carbonstaal met ijzeroxide coating, waarbij de perforatie zorgt voor perfecte en uniforme hitteverdeling. Dit maakt de bakblikken ideaal geschikt voor het bakken pizza's in zowel reguliere ovens als pizzaovens.
De bakblikken zijn verkrijgbaar in diverse formaten met diameter 260 tot 400 mm, zodat er voor haast elk formaat pizza een geschikt bakblik beschikbaar is!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en geeft slechts 1 de 5 beschikbare formaten weer.
Bestel de HENDI Pizza-Bakblik | Diverse Formaten | Carbonstaal (Geperforeerd) | Ø260-400mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De bakblikken zijn verkrijgbaar in diverse formaten met diameter 260 tot 400 mm, zodat er voor haast elk formaat pizza een geschikt bakblik beschikbaar is!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en geeft slechts 1 de 5 beschikbare formaten weer.
Specificaties
| Uitvoering | Geperforeerde bodem |
|---|---|
| Materiaal | Carbonstaal (ijzeroxide coating) |
| Breedte | 260 - 400 mm |
| Diepte | 260 - 400 mm |
| Hoogte | 25 mm |
Bestel de HENDI Pizza-Bakblik | Diverse Formaten | Carbonstaal (Geperforeerd) | Ø260-400mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 616901 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
