Hendi Pizza-bakblik | Diverse Formaten | Blauwstaal (dicht) | ø200-500mm
€24,49
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Pizza-bakblik | Diverse Formaten | Blauwstaal (dicht) | ø200-500mm
OP VOORRAAD
€24,49 excl. btw
€29,63 incl. btw
Of €9,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 617434 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De dichte pizzabakblikken HENDI zijn gemaakt blauwstaal en door de perfecte en uniforme hitteverdeling ideaal geschikt voor het bakken pizza's in zowel reguliere ovens als pizzaovens.
De bakblikken zijn verkrijgbaar in diverse formaten met diameter 200 tot 500 mm, zodat er voor elk formaat pizza een geschikt bakblik beschikbaar is!
Let op, de productafbeeldingen zijn ter illustratie en geven slechts 2 de 11 beschikbare formaten weer.
Bestel de HENDI Pizza-Bakblik | Diverse Formaten | Blauwstaal (Dicht) | Ø200-500mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De bakblikken zijn verkrijgbaar in diverse formaten met diameter 200 tot 500 mm, zodat er voor elk formaat pizza een geschikt bakblik beschikbaar is!
Let op, de productafbeeldingen zijn ter illustratie en geven slechts 2 de 11 beschikbare formaten weer.
Specificaties
| Uitvoering | Dichte bodem |
|---|---|
| Materiaal | Blauwstaal |
| Breedte | 200 - 500 mm |
| Diepte | 200 - 500 mm |
| Hoogte | 25 / 38 mm |
Bestel de HENDI Pizza-Bakblik | Diverse Formaten | Blauwstaal (Dicht) | Ø200-500mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 617434 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

