Hendi Pastamachine | Handmatig | Cap. 140mm | Instelbare Dikte (0.2-2.5mm) | Deegroller + Tagliatelle + Fettuccine | 382x440x340(h)mm
€39,49
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Pastamachine | Handmatig | Cap. 140mm | Instelbare Dikte (0.2-2.5mm) | Deegroller + Tagliatelle + Fettuccine | 382x440x340(h)mm
OP VOORRAAD
€39,49 excl. btw
€47,78 incl. btw
Of €15,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 224830 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze handmatige pastamachine HENDI is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS en ideaal voor het maken diverse soorten pasta's. Het apparaat is geschikt voor een breedte het deeg tot 140 mm en wordt geleverd met een deegroller, een snijder voor tagliatelle en een snijder voor fettuccine, allemaal uitgevoerd in hoogwaardige aluminiumlegering.
De pastadikte is instelbaar in 7 stappen 0,2 mm tot 2,5 mm en de zwengel met ergonomisch handvat aan de zijkant maakt bediening heel eenvoudig. Bovendien wordt het apparaat geleverd met een verstelbare tafelbevestigingsklem, voor extra stevige plaatsing!
Bestel de HENDI Pastamachine | Handmatig | Cap. 140mm | Instelbare Dikte (0.2-2.5mm) | Deegroller + Tagliatelle + Fettuccine | 382x440x340(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De pastadikte is instelbaar in 7 stappen 0,2 mm tot 2,5 mm en de zwengel met ergonomisch handvat aan de zijkant maakt bediening heel eenvoudig. Bovendien wordt het apparaat geleverd met een verstelbare tafelbevestigingsklem, voor extra stevige plaatsing!
Specificaties
| Capaciteit | Max. 140 mm |
|---|---|
| Bediening | Handmatig |
| Materiaal | RVS / aluminium |
| Bijgesloten | Deegroller, tagliatelle-snijder, fettuccine-snijder |
| Gewicht | 1,81 kg |
| Breedte | 382 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 340 mm |
Bestel de HENDI Pastamachine | Handmatig | Cap. 140mm | Instelbare Dikte (0.2-2.5mm) | Deegroller + Tagliatelle + Fettuccine | 382x440x340(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 224830 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


