Diamond Automatische Deegmachine | 6kg/u | 500x300x250(h)mm
€5.699,00
€4.274,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Automatische Deegmachine | 6kg/u | 500x300x250(h)mm | 400kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.699,00
U bespaart €1.424,75 (25%)
€4.274,25 excl. btw
€5.171,84 incl. btw
Of €1.723,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | MPS6_CP-230/1 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Automatische Deegmachine | 6kg/u | 500x300x250(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 27,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Uitvoering het bakje in roestvrij staal.- Aan de basis is dit apparaat bestemd voor het kneden meel (inhoud bak:2 kg meel) en het automatisch bereiden harde tarwe deeg (productie 6 kg/u).- Mes voor het automatisch snijden korte of lange pasta. Uitrusting voor de regeling de snelheid.- Geleverd met 4 matrijzen:n°7 (1,5 mm) voor taglioni,n°28 (6 mm) voor tagliatel,n°89 (10 mm) voor macaroni,sfoglia 2x85 mm bladen pasta.- Dit apparaat is overeenkomstig met de "EG" richtlijnen voor veiligheid en hygiëne.- Deze machine is bestemd voor het vervaardigen pasta vanaf grondstoffen zoals zachte of harde tarwekorrels met toevor water en/of eieren, of spinazie voor groene pasta of tomatenpuree voor rode pasta.- Enkele praktische raadgevingen:* bereiding deeg voor tagliatelle:70% meel type 00,30% harde tarwe griesmeel,5 eieren per kg + water (+/- 300 gr - 350 gr per kg vloeistof),of100% harde tarwe griesmeel,5 eieren per kg meel + water (+/- 300 - 350vloeistof per kg),kneden tijdens +/- 15 minuten met een vochtigheidsgraad 33%.* bereiding pasta griesmeel:type: ragliatoni, fusili, conchiglie, spaghetti, enz...,voor dit soort pasta gebruikt men exclusief harde tarwe griesmeel en 30 - 33% water. Als er verschillende soorten meel gebruikt worden,moet de bereiding goed gemengd worden voor het toevoegen vande vloeistof.Naagelang de smaak de consument is het mogelijk om zout toe te voegen in een proportie 2 gr per kg meel als het voordien goed opgelost wordt om klonten te vermijden.N.B.Andere matrijen voor pasta zijn beschikbaar in optie.Afmeting 500x300x250(h)mm
kW 0,6
Gewicht 27 kg
Elektrische aansluiting 400V
Frequentie 50Hz
Paardenkracht 1
Inhoud m3 0,15
Specificaties
| Breedte | 500mm |
|---|---|
| Diepte | 300mm |
| Hoogte | 250mm |
| Voltage | 400 |
| Kw/h | 0.6 |
| Gewicht | 27Kg |
| Volume | 0.15 |
Bestel de Diamond Automatische Deegmachine | 6kg/u | 500x300x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | MPS6_CP-230/1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

