Hendi Pastamachine | Elektrisch | Cap. 170mm | Instelbare Dikte (0.2-2.5mm) | Deegroller + Tagliatelle + Fettuccine | 0.07kw (230v) | 258x218x232(h)mm
€182,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Pastamachine | Elektrisch | Cap. 170mm | Instelbare Dikte (0.2-2.5mm) | Deegroller + Tagliatelle + Fettuccine | 0.07kw (230v) | 258x218x232(h)mm | 0.07kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€182,50 excl. btw
€220,83 incl. btw
Of €73,61 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 224847 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze elektrische pastamachine HENDI is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS en ideaal voor het maken diverse soorten pasta's. Het apparaat is geschikt voor een breedte het deeg tot 170 mm en wordt geleverd met een deegroller, een snijder voor tagliatelle en een snijder voor fettuccine, allemaal uitgevoerd in hoogwaardige aluminiumlegering. Daarbij is de
De pastadikte is instelbaar in 7 stappen 0,2 mm tot 2,5 mm en door de elektrische werking kost het verwerken het deeg geen enkele moeite!
Bestel de HENDI Pastamachine | Elektrisch | Cap. 170mm | Instelbare Dikte (0.2-2.5mm) | Deegroller + Tagliatelle + Fettuccine | 0.07kW (230V) | 258x218x232(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De pastadikte is instelbaar in 7 stappen 0,2 mm tot 2,5 mm en door de elektrische werking kost het verwerken het deeg geen enkele moeite!
Specificaties
| Capaciteit | Max. 170 mm |
|---|---|
| Bediening | Handmatig |
| Materiaal | RVS / aluminium |
| Bijgesloten | Deegroller, tagliatelle-snijder, fettuccine-snijder |
| Aansluitwaarde | 0,07 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 7,49 kg |
| Breedte | 258 mm |
| Diepte | 218 mm |
| Hoogte | 232 mm |
Bestel de HENDI Pastamachine | Elektrisch | Cap. 170mm | Instelbare Dikte (0.2-2.5mm) | Deegroller + Tagliatelle + Fettuccine | 0.07kW (230V) | 258x218x232(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 224847 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


