Arktic by Hendi Opzetkoelvitrine | 4x 1/3 GN of 8x 1/6 GN | 0°c/+3°c | Geforceerd | 767x612x328(h)mm
€785,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Opzetkoelvitrine | 4x 1/3 GN of 8x 1/6 GN | 0°c/+3°c | Geforceerd | 767x612x328(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€785,00 excl. btw
€949,85 incl. btw
Of €316,62 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233672 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelvitrine Arktic by HENDI is heel geschikt voor het gekoeld etaleren diverse soorten producten. Het apparaat is uitgevoerd met hoge kwaliteit RVS behuizing en groot glazen deksel met gehard dubbelglas voor optimaal temperatuurbehoud.
De deksel is gemakkelijk te openen en heeft scharnieren die kunnen worden vastgezet om het deksel open te houden tijdens het gebruik. De binnenruimte heeft capaciteit voor 4x 1/3 GN-bakken of 8x 1/6 GN-bakken, beide met een maximum hoogte 100 mm (los verkrijgbaar).
De vitrine is voorzien geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+3°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Verder beschikt het apparaat over verstelbare RVS pootjes, voor stabielere plaatsing, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Bestel de Arktic by HENDI Opzetkoelvitrine | 4x 1/3 GN of 8x 1/6 GN | 0°C/+3°C | Geforceerd | 767x612x328(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De deksel is gemakkelijk te openen en heeft scharnieren die kunnen worden vastgezet om het deksel open te houden tijdens het gebruik. De binnenruimte heeft capaciteit voor 4x 1/3 GN-bakken of 8x 1/6 GN-bakken, beide met een maximum hoogte 100 mm (los verkrijgbaar).
De vitrine is voorzien geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+3°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Verder beschikt het apparaat over verstelbare RVS pootjes, voor stabielere plaatsing, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Specificaties
| Capaciteit | 4x 1/3 GN of 8x 1/6 GN (max. 100 mm) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | RVS |
| Temperatuurbereik | 0°C / +3°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Nee |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,51 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 550 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,11 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 21,6 kg |
| Breedte | 767 mm |
| Diepte | 612 mm |
| Hoogte | 328 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Opzetkoelvitrine | 4x 1/3 GN of 8x 1/6 GN | 0°C/+3°C | Geforceerd | 767x612x328(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233672 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


