Saro Opzetkoelvitrine | 6x 1/3 GN | +2°c/+8°c | 1400x395x435(h)mm
€620,00
€403,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Opzetkoelvitrine | 6x 1/3 GN | +2°c/+8°c | 1400x395x435(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€620,00
U bespaart €217,00 (35%)
€403,00 excl. btw
€487,63 incl. btw
Of €162,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-1037 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze opzetkoelvitrine het Duitse Saro is vervaardigd uit robuust RVS met een stevige glasopzet met een glasdikte 6 mm en biedt plaats aan aan 6x 1/3 GN-containers met maximale hoogte tot 150 mm (niet meegeleverd), maar kan daarnaast ook worden gevuld met een combinatie 4x 1/3 GN- en 1x 1/2 GN-containers.
Het apparaat is uitgerust met statische koeling, een ingeschuimde verdamper en digitale temperatuurcontrole een DIXELL-regelaar, waarmee het temperatuurbereik +2°C/+8°C eenvoudig kan worden ingsteld. Bovendien maakt de vitrine gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en zorgen de automatische ontdooiing én condensverdamping voor optimaal gebruiksgemak.
Voor extra gebruiksgemak is de koelvitrine voorzien vier in hoogte verstelbare poten en een eenvoudig te reinigen filter dat toegankelijk is een serviceluik. Dankzij het doordachte ontwerp is deze vitrine zowel praktisch in gebruik als gemakkelijk te onderhouden!
Let op, de GN-bakken op de productafbeelding dienen ter illustratie, deze zijn niet bijgesloten.
Bestel de Saro Opzetkoelvitrine | 6x 1/3 GN | +2°C/+8°C | 1400x395x435(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat is uitgerust met statische koeling, een ingeschuimde verdamper en digitale temperatuurcontrole een DIXELL-regelaar, waarmee het temperatuurbereik +2°C/+8°C eenvoudig kan worden ingsteld. Bovendien maakt de vitrine gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en zorgen de automatische ontdooiing én condensverdamping voor optimaal gebruiksgemak.
Voor extra gebruiksgemak is de koelvitrine voorzien vier in hoogte verstelbare poten en een eenvoudig te reinigen filter dat toegankelijk is een serviceluik. Dankzij het doordachte ontwerp is deze vitrine zowel praktisch in gebruik als gemakkelijk te onderhouden!
Let op, de GN-bakken op de productafbeelding dienen ter illustratie, deze zijn niet bijgesloten.
Specificaties
| Type | Saro VRX 1400/380 |
|---|---|
| Capaciteit | 6x 1/3 GN of 4x 1/3 GN + 1x 1/2 GN (≤ H 150 mm) |
| Materiaal | Gehard glas, RVS |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,15 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 80 kg |
| Breedte | 1400 mm |
| Diepte | 395 mm |
| Hoogte | 435 mm |
Bestel de Saro Opzetkoelvitrine | 6x 1/3 GN | +2°C/+8°C | 1400x395x435(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-1037 |
| EAN / Barcode | 4017337323234 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



