Arktic by Hendi Koelvitrine | 500l | Rvs/zwart | 0°c/+6°c | Geforceerd | 4 Niveaus | Wielen (geremd) | 900x805x1445(h)mm
€2.495,00
€2.120,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelvitrine | 500l | Rvs/zwart | 0°c/+6°c | Geforceerd | 4 Niveaus | Wielen (geremd) | 900x805x1445(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.495,00
U bespaart €374,25 (15%)
€2.120,75 excl. btw
€2.566,11 incl. btw
Of €855,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233443 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stijlvolle koelvitrine Arktic by HENDI is uitgevoerd met RVS behuizing en voorzien gehard dubbelglas. De heldere interne LED-verlichting en het grote glasoppervlak zorgen ervoor dat inhoud optimaal wordt gepresenteerd.
Deze lijn koelvitrines is in verschillende formaten verkrijgbaar, namelijk met breedten 650, 900 en 1200 mm. Zo is er voor haast elke situatie een geschikte (combinatie van) koelvitrines beschikbaar!
Krachtig & ZuinigDe koelvitrine beschikt over krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+6°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien is het apparaat voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zeer zuinige koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimale PresentatieDe vitrine wordt geleverd met 3 verstelbare schuin geplaatste glazen schappen met goederenstop aan de voorkant, zodat je inclusief de bodem 4 niveaus hebt om de mooiste en lekkerste producten prachtig te etaleren. Bovendien zorgen de LED-verlichting bovenin én onder elk schap en het grote glasoppervlak rondom dat de geëtaleerde producten helemaal tot hun recht komen.
Groot GebruiksgemakDe inhoud de koelvitrine is eenvoudig toegankelijk de deuren aan de achterkant en het praktische plateau bovenop zorgt voor makkelijker bedienen klanten of aanvullende ruimte voor het plaatsen extra producten. En de geremde wielen zorgen daarnaast voor eenvoudig verplaatsen!
Bestel de Arktic by HENDI Koelvitrine | 500L | RVS/Zwart | 0°C/+6°C | Geforceerd | 4 Niveaus | Wielen (Geremd) | 900x805x1445(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze lijn koelvitrines is in verschillende formaten verkrijgbaar, namelijk met breedten 650, 900 en 1200 mm. Zo is er voor haast elke situatie een geschikte (combinatie van) koelvitrines beschikbaar!
Krachtig & ZuinigDe koelvitrine beschikt over krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+6°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien is het apparaat voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zeer zuinige koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimale PresentatieDe vitrine wordt geleverd met 3 verstelbare schuin geplaatste glazen schappen met goederenstop aan de voorkant, zodat je inclusief de bodem 4 niveaus hebt om de mooiste en lekkerste producten prachtig te etaleren. Bovendien zorgen de LED-verlichting bovenin én onder elk schap en het grote glasoppervlak rondom dat de geëtaleerde producten helemaal tot hun recht komen.
Groot GebruiksgemakDe inhoud de koelvitrine is eenvoudig toegankelijk de deuren aan de achterkant en het praktische plateau bovenop zorgt voor makkelijker bedienen klanten of aanvullende ruimte voor het plaatsen extra producten. En de geremde wielen zorgen daarnaast voor eenvoudig verplaatsen!
Specificaties
| Bruto inhoud | 500 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS (behuizing) / gehard dubbelglas |
| Kleur / afwerking | RVS (geborsteld) / zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +6°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 7,19 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2626 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,49 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 161 kg |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 805 mm |
| Hoogte | 1445 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelvitrine | 500L | RVS/Zwart | 0°C/+6°C | Geforceerd | 4 Niveaus | Wielen (Geremd) | 900x805x1445(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233443 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


