Arktic by Hendi Ijsblokjesmachine | Volle Blokjes (10g) | 35kg/24u | Bunker 15kg | Luchtgekoeld | 448x400x798(h)mm
€695,00
€590,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Ijsblokjesmachine | Volle Blokjes (10g) | 35kg/24u | Bunker 15kg | Luchtgekoeld | 448x400x798(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€695,00
U bespaart €104,25 (15%)
€590,75 excl. btw
€714,81 incl. btw
Of €238,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 271575 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze compacte ijsblokjesmachine Arktic by HENDI produceert 'repen' met vierkante volle ijsblokjes, ideaal voor gebruik in bijvoorbeeld longdrinks en verschillende soorten cocktails. De vierkante vorm zorgt niet alleen voor een elegante presentatie, maar ook voor optimale smaakervaring in bijna ieder type glas.
Daarnaast smelten volle ijsblokjes ook minder snel dan holle blokjes, waardoor deze meer geschikt zijn voor (mix)dranken waar verdunning met smeltwater minder gewenst is.
Ruime ProductiecapaciteitDe ijsblokjesmachine is luchtgekoeld en heeft een ruime productiecapaciteit tot 35 kg per dag met een bunker max. 15 kg blokjes. Bovendien is het apparaat geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen - tot wel 38°C - en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe buitenkant het apparaat is uitgevoerd in een combinatie hoogwaardig RVS en stevig kunststof met gladde oppervlakken voor eenvoudig reinigen. De ijsblokjesmachine wordt bovendien geleverd inclusief aanvoerslang en ijsschep!
Bestel de Arktic by HENDI IJsblokjesmachine | Volle Blokjes (10g) | 35kg/24u | Bunker 15kg | Luchtgekoeld | 448x400x798(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarnaast smelten volle ijsblokjes ook minder snel dan holle blokjes, waardoor deze meer geschikt zijn voor (mix)dranken waar verdunning met smeltwater minder gewenst is.
Ruime ProductiecapaciteitDe ijsblokjesmachine is luchtgekoeld en heeft een ruime productiecapaciteit tot 35 kg per dag met een bunker max. 15 kg blokjes. Bovendien is het apparaat geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen - tot wel 38°C - en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe buitenkant het apparaat is uitgevoerd in een combinatie hoogwaardig RVS en stevig kunststof met gladde oppervlakken voor eenvoudig reinigen. De ijsblokjesmachine wordt bovendien geleverd inclusief aanvoerslang en ijsschep!
Specificaties
| Type ijsblokjes | Volle blokjes (vierkant) |
|---|---|
| Formaat ijsblokjes | Ca. B 20 x D 20 x H 20 mm / ca. 10 g |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 35 kg |
| Opslagbunker | 15 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R290 |
| Afvoerpomp | Nee |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 38°C |
| Watertemperatuur (toevoer) | 5°C / 35°C |
| Waterdruk (toevoer) | 0,4 - 6 bar |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Verstelbare poten | Ja |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 25 kg |
| Breedte | 448 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 798 mm |
| Installatie | I.c.m. waterontharder |
Bestel de Arktic by HENDI IJsblokjesmachine | Volle Blokjes (10g) | 35kg/24u | Bunker 15kg | Luchtgekoeld | 448x400x798(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 271575 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


