Arktic by Hendi Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 26kg/24u | Bunker 7kg | Luchtgekoeld | 398x546x682(h)mm
€695,00
€590,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 26kg/24u | Bunker 7kg | Luchtgekoeld | 398x546x682(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€695,00
U bespaart €104,25 (15%)
€590,75 excl. btw
€714,81 incl. btw
Of €238,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 271773 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ijsblokjesmachine Arktic by HENDI maakt holle ijsblokjes, welke ideaal zijn voor het gekoeld serveren bijvoorbeeld water en frisdranken. De kogelvormige holle ijsblokjes koelen dranken sneller dan volle ijsblokjes door het grotere oppervlak dat in contact komt met de inhoud het glas.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Praktische CapaciteitDe luchtgekoelde ijsblokjesmachine heeft een praktische productiecapaciteit 26 kg per dag met een voorraadbunker met een maximum capaciteit 7 kg ijsblokjes. Het apparaat is eenvoudig instelbaar het bedieningspaneel met indicatie-LED's en ook is het apparaat ook te gebruiken in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Hoogwaardig & VerantwoordHet apparaat is uitgevoerd met hoogwaardig RVS behuizing en wordt geleverd inclusief aan- en afvoerslangen en ijsschep. En bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Bestel de Arktic by HENDI IJsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 26kg/24u | Bunker 7kg | Luchtgekoeld | 398x546x682(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Praktische CapaciteitDe luchtgekoelde ijsblokjesmachine heeft een praktische productiecapaciteit 26 kg per dag met een voorraadbunker met een maximum capaciteit 7 kg ijsblokjes. Het apparaat is eenvoudig instelbaar het bedieningspaneel met indicatie-LED's en ook is het apparaat ook te gebruiken in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Hoogwaardig & VerantwoordHet apparaat is uitgevoerd met hoogwaardig RVS behuizing en wordt geleverd inclusief aan- en afvoerslangen en ijsschep. En bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Specificaties
| Type ijsblokjes | Holle blokjes (kogelvormig) |
|---|---|
| Formaat ijsblokjes | Ø 28 x H 40 mm / 20 g |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 26 kg |
| Opslagbunker | 7 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R290 (65 g) |
| Afvoerpomp | Nee |
| Klimaatklasse | ST |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 38°C |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Geluidsniveau | < 60 dB(A) |
| Aansluitwaarde | 0,24 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Gewicht | 28,1 kg |
| Breedte | 398 mm |
| Diepte | 546 mm |
| Hoogte | 682 mm |
| Installatie | I.c.m. waterontharder |
Bestel de Arktic by HENDI IJsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 26kg/24u | Bunker 7kg | Luchtgekoeld | 398x546x682(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 271773 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


