Exquisit Koelkast | 350l | Wit/rvs | 0°c/+10°c | Geforceerd | 600x600x1730(h)mm
€999,00
€849,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Exquisit Koelkast | 350l | Wit/rvs | 0°c/+10°c | Geforceerd | 600x600x1730(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€999,00
U bespaart €149,85 (15%)
€849,15 excl. btw
€1.027,47 incl. btw
Of €342,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Exquisit |
| Artikelnummer: | ELDC350B |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkast Exquisit heeft een inhoud 350 liter en wordt geleverd met 6 verstelbare roosters. Het apparaat is voorzien geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+10°C en automatische ontdooiing.
Krachtige KoelingDe koeling is voorzien geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik 0°C/+10°C met automatische ontdooiing en analoge bediening voor eenvoudig instellen. Deze koelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Hoogwaardig OntwerpDe behuizing is uitgevoerd in wit, en de deur in geborsteld metaal, wat zorgt voor een stijlvol design. Deze koeling heeft een glazen deur met interne LED-verlichting, zodat de producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent. Bovendien is de deur omkeerbaar, voor extra flexibiliteit.
Bestel de Exquisit Koelkast | 350L | Wit/RVS | 0°C/+10°C | Geforceerd | 600x600x1730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe koeling is voorzien geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik 0°C/+10°C met automatische ontdooiing en analoge bediening voor eenvoudig instellen. Deze koelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Hoogwaardig OntwerpDe behuizing is uitgevoerd in wit, en de deur in geborsteld metaal, wat zorgt voor een stijlvol design. Deze koeling heeft een glazen deur met interne LED-verlichting, zodat de producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent. Bovendien is de deur omkeerbaar, voor extra flexibiliteit.
Specificaties
| Type | Exquisit GKS350-1-GT-280DW |
|---|---|
| Bruto inhoud | 350 liter |
| Kleur / afwerking | Wit (behuizing), geborsteld (deur) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (65 g) |
| Klimaatklasse | N |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,04 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 744 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,23 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 67 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1730 mm |
Bestel de Exquisit Koelkast | 350L | Wit/RVS | 0°C/+10°C | Geforceerd | 600x600x1730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Exquisit |
|---|---|
| Artikelnummer | ELDC350B |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


