Husky Minibar | Energiezuinig | 43l | Union Jack | 0°c/+10°c | Statisch | 430x460x510(h)mm
€339,00
€288,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Husky Minibar | Energiezuinig | 43l | Union Jack | 0°c/+10°c | Statisch | 430x460x510(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€339,00
U bespaart €50,85 (15%)
€288,15 excl. btw
€348,66 incl. btw
Of €116,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Husky |
| Artikelnummer: | KK50-PRINT3 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze minibar valt echt op dankzij zijn mooie design “The Union Jack”. De compacte koeler is ideaal voor studentenkamers, feesten en sportliefhebbers die bijvoorbeeld vanuit hun comfortabele woonkamer willen genieten sportevenementen. De deur is versierd met de Engelse vlag. De koeler is zowel veelzijdig als compact. Met een temperatuurbereik 0°C / +10°C zorgt hij altijd voor perfect gekoelde dranken, maar is hij ook geschikt voor voedsel zoals snacks en andere dingen! De koeler heeft een capaciteit maximaal 40x 500ml blikjes.
Bestel de Husky Minibar | Energiezuinig | 43L | Union Jack | 0°C/+10°C | Statisch | 430x460x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Husky KK50-278-NL-HU |
|---|---|
| Bruto inhoud | 43 liter |
| Capaciteit | Ca. 40x 33cl (blikjes) |
| Kleur / afwerking | Union Jack (extern), zwart (intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (19 g) |
| Klimaatklasse | N |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 1 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Geluidsniveau | < 39 dB(A) |
| Energielabel | A |
| Aansluitwaarde | 49 W |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 14 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Hoogte | 510 mm |
Bestel de Husky Minibar | Energiezuinig | 43L | Union Jack | 0°C/+10°C | Statisch | 430x460x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Husky |
|---|---|
| Artikelnummer | KK50-PRINT3 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


