Husky Minibar | 71l | Zwart | 0°c/+10°c | Statisch | 430x480x690(h)mm
€359,00
€305,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Husky Minibar | 71l | Zwart | 0°c/+10°c | Statisch | 430x480x690(h)mm | 354x385x596(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€359,00
U bespaart €53,85 (15%)
€305,15 excl. btw
€369,23 incl. btw
Of €123,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Husky |
| Artikelnummer: | KK70-BK |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Husky minibar KK70-BK-NL-HU is een compacte koelkast met een inhoud 71 liter en een modern, volledig zwart ontwerp. Hij is niet alleen perfect voor de horeca, maar ook voor bedrijven die evenementen of shows organiseren en voor kamers met beperkte ruimte, zoals kantoren. De koeler Husky is uitgerust met een LED-lampje aan de binnenkant en heeft een temperatuurbereik tussen de 0 en 10 ℃. Met compacte buitenafmetingen is deze Husky minikoelkast ideaal als je een hotel, pension of bed & breakfast wil inrichten, of als je de hotelervaring wilt beleven in je eigen slaapkamer. Hij beschikt over een lichtschakelaar welke je handmatig aan en uit kan zetten.
Bestel de Husky Minibar | 71L | Zwart | 0°C/+10°C | Statisch | 430x480x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Husky KK70-BK-NL-HU |
|---|---|
| Bruto inhoud | 71 liter |
| Binnenafmetingen | B 354 x D 385 x H 596 mm |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (23 g) |
| Klimaatklasse | N |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 344 x 349 mm / 350 x 218 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Geluidsniveau | < 33 dB(A) |
| Energielabel | F |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,25 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 92 kWh |
| Aansluitwaarde | 58 W |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 22,7 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Hoogte | 690 mm |
Bestel de Husky Minibar | 71L | Zwart | 0°C/+10°C | Statisch | 430x480x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Husky |
|---|---|
| Artikelnummer | KK70-BK |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


