Husky Minibar | 46l | Zwart/oranje | 0°c/+10°c | Statisch | 430x460x510(h)mm
€329,00
€279,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Husky Minibar | 46l | Zwart/oranje | 0°c/+10°c | Statisch | 430x460x510(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€329,00
U bespaart €49,35 (15%)
€279,65 excl. btw
€338,38 incl. btw
Of €112,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Husky |
| Artikelnummer: | KK50-PRINT1 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stijlvolle compacte Husky minibar met glasdeur is licht gewicht, dus eenvoudig overal mee naar toe te nemen. Stekker in het stopcontact en je kunt je favoriete drank ongestoord koelen. Bovendien is de koeling relatief stil met een maximum geluidsniveau 40 dB(A). Uiteraard is deze minibar ook bijzonder geschikt voor gebruik in B&B's, hotels en pensions.
Dit is bovendien een speciale uitvoering in zwart met oranje print met leeuw, "Hup Holland Hup!" en "Staat achter Oranje", waarmee je helemaal klaar bent voor elk oranje sportmoment!De minibar wordt standaard met 1 verwijderbaar rooster geleverd, zodat je zelf kunt kiezen voor 1 of 2 schappen. Verder is de scharnierkant de glasdeur om te keren en is de koeling in te stellen met de draaiknop aan de achterkant. De temperatuur kan hiermee eenvoudig handmatig versteld worden met een bereik 0°C/+10°C. Met deze Husky minibar heb je altijd een koud drankje de hand, ook tijdens de spannendste wedstrijden!
Bestel de Husky Minibar | 46L | Zwart/Oranje | 0°C/+10°C | Statisch | 430x460x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dit is bovendien een speciale uitvoering in zwart met oranje print met leeuw, "Hup Holland Hup!" en "Staat achter Oranje", waarmee je helemaal klaar bent voor elk oranje sportmoment!De minibar wordt standaard met 1 verwijderbaar rooster geleverd, zodat je zelf kunt kiezen voor 1 of 2 schappen. Verder is de scharnierkant de glasdeur om te keren en is de koeling in te stellen met de draaiknop aan de achterkant. De temperatuur kan hiermee eenvoudig handmatig versteld worden met een bereik 0°C/+10°C. Met deze Husky minibar heb je altijd een koud drankje de hand, ook tijdens de spannendste wedstrijden!
Specificaties
| Type | Husky KK50-DUTCHLION |
|---|---|
| Bruto inhoud | 46 liter |
| Kleur / afwerking | Zwart/oranje (extern), zwart (intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | N |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 1 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Geluidsniveau | < 40 dB(A) |
| Energielabel | F |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,27 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 97 kWh |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 16,8 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Hoogte | 510 mm |
Bestel de Husky Minibar | 46L | Zwart/Oranje | 0°C/+10°C | Statisch | 430x460x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Husky |
|---|---|
| Artikelnummer | KK50-PRINT1 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


