Hendi Krijtstoepbord | Hout | 500x450x850(h)mm
€72,50
€61,63
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Krijtstoepbord | Hout | 500x450x850(h)mm
OP VOORRAAD
€72,50
U bespaart €10,88 (15%)
€61,63 excl. btw
€74,57 incl. btw
Of €24,86 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 664001 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het HENDI krijtstoepbord in zwarte uitvoering met houten frame is ideaal om aanbiedingen, menu’s of acties op een opvallende manier te presenteren. Dankzij het stevige frame en het klassieke ontwerp trekt het bord direct de aandacht en past het iedere horecagelegenheid. Het oppervlak is geschikt voor krijt en krijtstiften en eenvoudig schoon te maken, zodat je steeds opnieuw kunt wisselen boodschap.
Bestel de HENDI Krijtstoepbord | Hout | 500x450x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | MDF |
|---|---|
| Gewicht | 3,02 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de HENDI Krijtstoepbord | Hout | 500x450x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 664001 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


