Hendi Koffiezetapparaat | Kitchenline | Rvs/zwart | Enkel | 1.8l | 2 Warmhoudplaten | 1.4kw (230v) | 220x383x465(h)mm
€259,50
€220,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Koffiezetapparaat | Kitchenline | Rvs/zwart | Enkel | 1.8l | 2 Warmhoudplaten | 1.4kw (230v) | 220x383x465(h)mm | 1.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€259,50
U bespaart €38,93 (15%)
€220,58 excl. btw
€266,90 incl. btw
Of €88,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 208304 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met dit hoogwaardige filterkoffiezetapparaat uit de KitchenLine HENDI zet je een kan koffie in ongeveer 7 minuten en kunnen bovendien twee kannen tegelijk worden warmgehouden. Het apparaat heeft namelijk twee onafhankelijk instelbare warmhoudplaten, direct onder de filterhouder voor het warmhouden koffie tijdens en direct na het zetten én een extra warmhoudplaat bovenop het apparaat.
Hoogwaardig OntwerpHet apparaat heeft een strakke behuizing in geborsteld RVS met front in zwart kunststof, waarbij de gladde oppervlakken voor makkelijk schoonmaken zorgen, en wordt geleverd inclusief 2 bijpassende glazen koffiekannen, zodat bijvoorbeeld snel een nieuwe kan kan worden gezet terwijl de andere op de bovenste warmhoudplaat op de perfecte serveertemperatuur wordt gehouden (ca. 93°C/96°C). De bijgesloten koffiekannen zijn voorzien een koelblijvend kunststof handvat, soepel werkend kunststof deksel opening en hebben een inhoud 1,8 liter.
Doordachte TechniekBediening is heel eenvoudig met de knoppen op de voorkant, waarbij het apparaat is voorzien een indicatorlampje voor warmhouden én een indicatorlampje voor wanneer het apparaat aan ontkalking toe is. Samen met de oververhittingsbeveiliging, zorgt dit voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Zéér CompleetDit KitchenLine koffiezetapparaat is geschikt voor 110/250 filterpapier en wordt stekkerklaar geleverd, waarbij niet alleen de eerdergenoemde koffiekannen zijn bijgesloten, maar ook 100 papieren koffiefilters, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de HENDI Koffiezetapparaat | KitchenLine | RVS/Zwart | Enkel | 1.8L | 2 Warmhoudplaten | 1.4kW (230V) | 220x383x465(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hoogwaardig OntwerpHet apparaat heeft een strakke behuizing in geborsteld RVS met front in zwart kunststof, waarbij de gladde oppervlakken voor makkelijk schoonmaken zorgen, en wordt geleverd inclusief 2 bijpassende glazen koffiekannen, zodat bijvoorbeeld snel een nieuwe kan kan worden gezet terwijl de andere op de bovenste warmhoudplaat op de perfecte serveertemperatuur wordt gehouden (ca. 93°C/96°C). De bijgesloten koffiekannen zijn voorzien een koelblijvend kunststof handvat, soepel werkend kunststof deksel opening en hebben een inhoud 1,8 liter.
Doordachte TechniekBediening is heel eenvoudig met de knoppen op de voorkant, waarbij het apparaat is voorzien een indicatorlampje voor warmhouden én een indicatorlampje voor wanneer het apparaat aan ontkalking toe is. Samen met de oververhittingsbeveiliging, zorgt dit voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Zéér CompleetDit KitchenLine koffiezetapparaat is geschikt voor 110/250 filterpapier en wordt stekkerklaar geleverd, waarbij niet alleen de eerdergenoemde koffiekannen zijn bijgesloten, maar ook 100 papieren koffiefilters, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Koffietype | Filterkoffie |
| Groepen | 1 |
| Productiecapaciteit | Ca. 15,5 liter/uur |
| Interne koffiemolen | Nee |
| Waterreservoir | 1,8 liter |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Warmhoudplaat/-platen | 2 |
| Bediening | Analoog |
| Wateraansluiting | Nee |
| Behuizing | RVS 18/0 |
| Kleur / afwerking | Geborsteld, zwart |
| Bijgesloten | 2 koffiekannen, 100 koffiefilters |
| Aansluitwaarde | 1,4 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Gewicht | 6,96 kg |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 383 mm |
| Hoogte | 465 mm |
Bestel de HENDI Koffiezetapparaat | KitchenLine | RVS/Zwart | Enkel | 1.8L | 2 Warmhoudplaten | 1.4kW (230V) | 220x383x465(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 208304 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


