Hendi Koffiezetapparaat | Profiline | Zwart | Enkel | 1.8l | 2 Warmhoudplaten | 2.02kw (230v) | 204x400x590(h)mm
€159,50
€135,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Koffiezetapparaat | Profiline | Zwart | Enkel | 1.8l | 2 Warmhoudplaten | 2.02kw (230v) | 204x400x590(h)mm | 2.02kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€159,50
U bespaart €23,93 (15%)
€135,58 excl. btw
€164,05 incl. btw
Of €54,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 208533 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met dit premium filterkoffiezetapparaat uit de ProfiLine HENDI zet je een kan koffie in ongeveer 6 minuten en kan je bovendien twee kannen tegelijk warmhouden. Het apparaat heeft namelijk twee onafhankelijk instelbare warmhoudplaten, direct onder de filterhouder voor het warmhouden koffie tijdens en direct na het zetten én een extra warmhoudplaat bovenop het apparaat.
Het apparaat heeft een moderne designbehuizing in een combinatie geborsteld RVS en stevig kunststof met zwarte rubberen coating, voor een luxe matte look, en wordt geleverd inclusief een bijpassende glazen koffiekan met koelblijvend kunststof handvat, soepel werkend kunststof deksel en een inhoud 1,8 liter. Het koffiezetapparaat is geschikt voor 110/250 filterpapier en bediening is heel eenvoudig met de drukknoppen op de voorkant, waarbij het indicatorlampje duidelijk aangeeft wanneer de koffie klaar is.
Bovendien zijn aanvullende/vervangende bijpassende koffiekannen apart verkrijgbaar, zodat bijvoorbeeld snel een nieuwe kan kan worden gezet terwijl de andere op de bovenste warmhoudplaat op de perfecte serveertemperatuur wordt gehouden!
Bestel de HENDI Koffiezetapparaat | ProfiLine | Zwart | Enkel | 1.8L | 2 Warmhoudplaten | 2.02kW (230V) | 204x400x590(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een moderne designbehuizing in een combinatie geborsteld RVS en stevig kunststof met zwarte rubberen coating, voor een luxe matte look, en wordt geleverd inclusief een bijpassende glazen koffiekan met koelblijvend kunststof handvat, soepel werkend kunststof deksel en een inhoud 1,8 liter. Het koffiezetapparaat is geschikt voor 110/250 filterpapier en bediening is heel eenvoudig met de drukknoppen op de voorkant, waarbij het indicatorlampje duidelijk aangeeft wanneer de koffie klaar is.
Bovendien zijn aanvullende/vervangende bijpassende koffiekannen apart verkrijgbaar, zodat bijvoorbeeld snel een nieuwe kan kan worden gezet terwijl de andere op de bovenste warmhoudplaat op de perfecte serveertemperatuur wordt gehouden!
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Koffietype | Filterkoffie |
| Groepen | 1 |
| Productiecapaciteit | Ca. 18 liter/uur |
| Interne koffiemolen | Nee |
| Waterreservoir | 1,8 liter |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Warmhoudplaat/-platen | 2 |
| Bediening | Digitaal |
| Programmering | Nee |
| Wateraansluiting | Nee |
| Behuizing | Kunststof (polypropyleen), RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart (rubbercoating) |
| Bijgesloten | Koffiekan |
| Aansluitwaarde | 2,02 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 5,73 kg |
| Breedte | 204 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 590 mm |
Bestel de HENDI Koffiezetapparaat | ProfiLine | Zwart | Enkel | 1.8L | 2 Warmhoudplaten | 2.02kW (230V) | 204x400x590(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 208533 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


