Hendi Keukenweegschaal | Rvs/kunststof | Max. 3kg | 0.1g Nauwkeurig | Draadloos | Touchbediening | 165x180x31(h)mm
€24,29
€20,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Keukenweegschaal | Rvs/kunststof | Max. 3kg | 0.1g Nauwkeurig | Draadloos | Touchbediening | 165x180x31(h)mm
OP VOORRAAD
€24,29
U bespaart €3,64 (15%)
€20,65 excl. btw
€24,98 incl. btw
Of €8,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 580011 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze strakke keukenweegschaal in hoogwaardig kunststof met RVS weegoppervlak HENDI maakt het mogelijk zeer snel en eenvoudig ingrediënten af te wegen. Het apparaat is licht, compact en werkt op batterijen, zodat het geheel draadloos kan worden gebruikt.
De weegschaal heeft een maximum weegvermogen 3 kg en geeft het gewicht met een nauwkeurigheid 0,1 g duidelijk weer op het LED-display met touchbediening. Bovendien kan het gewicht worden weergegeven in gram (g), kilogram (kg), ounce (oz) of pond (lb) en heeft het apparaat functies voor automatische uitschakeling en reset (auto tarra).
overbelasting of een lege batterij geeft de weegschaal een duidelijk signaal en het apparaat werkt op een 3 AAA-batterijen, welke standaard zijn bijgesloten zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de HENDI Keukenweegschaal | RVS/Kunststof | Max. 3kg | 0.1g Nauwkeurig | Draadloos | Touchbediening | 165x180x31(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De weegschaal heeft een maximum weegvermogen 3 kg en geeft het gewicht met een nauwkeurigheid 0,1 g duidelijk weer op het LED-display met touchbediening. Bovendien kan het gewicht worden weergegeven in gram (g), kilogram (kg), ounce (oz) of pond (lb) en heeft het apparaat functies voor automatische uitschakeling en reset (auto tarra).
overbelasting of een lege batterij geeft de weegschaal een duidelijk signaal en het apparaat werkt op een 3 AAA-batterijen, welke standaard zijn bijgesloten zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Meetgewicht | Max. 3 kg |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 0,1 g |
| Meeteenheden | Gram (g), kilogram (kg), ounce (oz), pond (lb) |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Touch |
| Materiaal | RVS (weegoppervlak) / ABS-kunststof (behuizing) |
| Voeding | 3x AAA-batterij (incl.) |
| Gewicht | 0,38 kg |
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 31 mm |
Bestel de HENDI Keukenweegschaal | RVS/Kunststof | Max. 3kg | 0.1g Nauwkeurig | Draadloos | Touchbediening | 165x180x31(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 580011 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
