Saro Keukenweegschaal | Glas/kunststof | Max. 5kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos | 165x206x20(h)mm
€35,69
€23,20
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Keukenweegschaal | Glas/kunststof | Max. 5kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos | 165x206x20(h)mm
OP VOORRAAD
€35,69
U bespaart €12,49 (35%)
€23,20 excl. btw
€28,07 incl. btw
Of €9,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 484-1080 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro keukenweegschaal met gehard glazen weegplatform combineert een strak, modern design met gebruiksvriendelijke functionaliteit. Het duurzame glazen oppervlak biedt een stabiele en hygiënische basis voor dagelijks gebruik. Dankzij de touchbediening en digitale weergave is de weegschaal eenvoudig en intuïtief te bedienen.
Met een meetbereik 0,01 tot 5 kg en een nauwkeurigheid circa 1 tot 2 gram is deze weegschaal geschikt voor uiteenlopende weegtaken. Functies zoals tarra en keuze tussen grammen en ounces vergroten het gebruiksgemak, terwijl de automatische uitschakeling bijdraagt aan efficiënt energieverbruik. En de weegschaal werkt draadloos op een CR2032-batterij (niet inbegrepen), wat zorgt voor extra flexibiliteit in gebruik.
Bestel de Saro Keukenweegschaal | Glas/Kunststof | Max. 5kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos | 165x206x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met een meetbereik 0,01 tot 5 kg en een nauwkeurigheid circa 1 tot 2 gram is deze weegschaal geschikt voor uiteenlopende weegtaken. Functies zoals tarra en keuze tussen grammen en ounces vergroten het gebruiksgemak, terwijl de automatische uitschakeling bijdraagt aan efficiënt energieverbruik. En de weegschaal werkt draadloos op een CR2032-batterij (niet inbegrepen), wat zorgt voor extra flexibiliteit in gebruik.
Specificaties
| Type | Saro MODEL 4745BO |
|---|---|
| Meetgewicht | 0,01 - 5 kg |
| Nauwkeurigheid | 1 - 2 g |
| Meeteenheden | Gram (g), ounce (oz) |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Touch |
| Handmatige tarra | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Materiaal | Glas, kunststof |
| Voeding | 1x CR2032-batterij (excl.) |
| Gewicht | 0,43 kg |
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 206 mm |
| Hoogte | 20 mm |
Bestel de Saro Keukenweegschaal | Glas/Kunststof | Max. 5kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos | 165x206x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 484-1080 |
| EAN / Barcode | 4017337058228 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

