Saro Keukenweegschaal | Kunststof/rvs | Max. 5kg | 1g Nauwkeurig | Bedraad | 325x300x185(h)mm
€206,00
€133,90
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Keukenweegschaal | Kunststof/rvs | Max. 5kg | 1g Nauwkeurig | Bedraad | 325x300x185(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€206,00
U bespaart €72,10 (35%)
€133,90 excl. btw
€162,02 incl. btw
Of €54,01 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 484-1100 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro keukenweegschaal is een praktische en nauwkeurige oplossing voor dagelijks gebruik in professionele en semi-professionele keukens. Dankzij het ruime flatbed ontwerp met RVSweegplatform biedt deze weegschaal voldoende capaciteit en stabiliteit voor uiteenlopende ingrediënten en toepassingen. De ronde verdieping in het platform zorgt daarbij voor een stevige positionering schalen en producten.
De weegschaal beschikt over een duidelijk 5-cijferig LCD-scherm en eenvoudige bediening met functies zoals tarra, nulstelling en keuze eenheden. Met een meetbereik 0,02 - 5 kg en een nauwkeurigheid 1 gram is het apparaat geschikt voor zowel grove als precieze metingen.
Een ingebouwd alarm waarschuwt overschrijding het maximale gewicht, terwijl de automatische uitschakeling bijdraagt aan energiezuinig gebruik. De stelvoetjes zorgen verder voor een stabiele plaatsing en de weegschaal wordt geleverd inclusief een 230V-netstroomadapter.
Bestel de Saro Keukenweegschaal | Kunststof/RVS | Max. 5kg | 1g Nauwkeurig | Bedraad | 325x300x185(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De weegschaal beschikt over een duidelijk 5-cijferig LCD-scherm en eenvoudige bediening met functies zoals tarra, nulstelling en keuze eenheden. Met een meetbereik 0,02 - 5 kg en een nauwkeurigheid 1 gram is het apparaat geschikt voor zowel grove als precieze metingen.
Een ingebouwd alarm waarschuwt overschrijding het maximale gewicht, terwijl de automatische uitschakeling bijdraagt aan energiezuinig gebruik. De stelvoetjes zorgen verder voor een stabiele plaatsing en de weegschaal wordt geleverd inclusief een 230V-netstroomadapter.
Specificaties
| Type | Saro MODEL 4811 |
|---|---|
| Weegoppervlak | 235 x 175 mm |
| Meetgewicht | 0,02 - 5 kg |
| Nauwkeurigheid | 1 g |
| Meeteenheden | Instelbaar |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Soft-touch |
| Handmatige tarra | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Materiaal | Kunststof, RVS |
| Aansluitwaarde | 46 W |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Hoogte | 185 mm |
Bestel de Saro Keukenweegschaal | Kunststof/RVS | Max. 5kg | 1g Nauwkeurig | Bedraad | 325x300x185(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 484-1100 |
| EAN / Barcode | 4017337058266 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

