Hendi Dutch Oven | Gietijzer | 6L | Open Vuur | Incl. Deksel | ø245x280(h)mm
€59,39
€50,48
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Dutch Oven | Gietijzer | 6L | Open Vuur | Incl. Deksel | ø245x280(h)mm
OP VOORRAAD
€59,39
U bespaart €8,91 (15%)
€50,48 excl. btw
€61,08 incl. btw
Of €20,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 629291 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze grote gietijzeren pan HENDI biedt de perfecte omstandigheden voor een traditionele manier stoofschotels en soepen bereiden - langzaam en niet te heet - en is door de extra hoge poten ook zeer geschikt voor koken op open vuur. Het materiaal houdt warmte uitstekend vast en verspreidt de het zéér gelijkmatig, waardoor perfect bereide gerechten worden gegarandeerd.
De pan, met bijbehorend gietijzeren deksel, staat op 3 hoge poten - een traditioneel ontwerp uit Zuid-Afrika - en met de stevige stalen handgreep is het ook mogelijk de pan boven een open vuur te hangen. Het gietijzer is extreem duurzaam, biedt een zeer lange levensduur en na het juist inbranden krijgt gietijzer bovendien een natuurlijke anti-aanbaklaag, zonder schadelijke stoffen en coatings.
Bestel de HENDI Dutch Oven | Gietijzer | 6L | Open Vuur | Incl. Deksel | Ø245x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De pan, met bijbehorend gietijzeren deksel, staat op 3 hoge poten - een traditioneel ontwerp uit Zuid-Afrika - en met de stevige stalen handgreep is het ook mogelijk de pan boven een open vuur te hangen. Het gietijzer is extreem duurzaam, biedt een zeer lange levensduur en na het juist inbranden krijgt gietijzer bovendien een natuurlijke anti-aanbaklaag, zonder schadelijke stoffen en coatings.
Specificaties
| Soort pan | Open vuur |
|---|---|
| Materiaal | Gietijzer |
| Warmtebronnen | Open vuur, gas, oven |
| Bruto inhoud | 6 liter |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Gegoten |
| Bodemvorm | Poten |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Bijgesloten | Deksel |
| Gewicht | 6,04 kg |
| Diameter | 245 mm |
| Hoogte | 280 mm |
Bestel de HENDI Dutch Oven | Gietijzer | 6L | Open Vuur | Incl. Deksel | Ø245x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 629291 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


