Combisteel Omgekeerde Osmose Unit | 90l/u | 0.25kw (230v) | 300x462x688(h)mm
€5.600,00
€4.200,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Omgekeerde Osmose Unit | 90l/u | 0.25kw (230v) | 300x462x688(h)mm | 0.25kW
GRATIS VERZENDING
€5.600,00
U bespaart €1.400,00 (25%)
€4.200,00 excl. btw
€5.082,00 incl. btw
Of €1.694,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7280.0145 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze omgekeerde osmose unit CombiSteel is perfect voor het filteren water ten behoeven professionele vaatwassers en zorgt dat vervuilende componenten uit het water worden gehaald, wat diverse zéér grote voordelen met zich meebrengt.
Zo is het wasresultaat beter, is er minder zeep nodig om de vaat te reinigen en vindt er significant minder bevuiling en vuilophoping in het interne systeem de vaatwasser plaats voor optimaal funtioneren en een langere levensduur. Daarnaast worden ook componenten uit het water gefilterd die voor vlekken of dofheid op glaswerk kunnen zorgen, waardoor glaswerk na het reinigen niet meer met de hand hoeft te worden afgedroogd of (machinaal) gepoleerd.
Het apparaat heeft een capaciteit ca. 90 liter per uur met een opbrengsteffectiviteit maar liefst ± 50%. Het interne filtermembraan met actieve koolstof gaat bovendien ca. 22.000 liter mee.
Let op, dit is geen waterfiltersysteem voor drinkwater en is in geen geval geschikt voor aansluiting op een watervoorziening die (ook) in drinkwater voorziet.
Bestel de CombiSteel Omgekeerde Osmose Unit | 90L/u | 0.25kW (230V) | 300x462x688(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Zo is het wasresultaat beter, is er minder zeep nodig om de vaat te reinigen en vindt er significant minder bevuiling en vuilophoping in het interne systeem de vaatwasser plaats voor optimaal funtioneren en een langere levensduur. Daarnaast worden ook componenten uit het water gefilterd die voor vlekken of dofheid op glaswerk kunnen zorgen, waardoor glaswerk na het reinigen niet meer met de hand hoeft te worden afgedroogd of (machinaal) gepoleerd.
Het apparaat heeft een capaciteit ca. 90 liter per uur met een opbrengsteffectiviteit maar liefst ± 50%. Het interne filtermembraan met actieve koolstof gaat bovendien ca. 22.000 liter mee.
Let op, dit is geen waterfiltersysteem voor drinkwater en is in geen geval geschikt voor aansluiting op een watervoorziening die (ook) in drinkwater voorziet.
Specificaties
| Capaciteit | Ca. 90 liter / uur |
|---|---|
| Geluidsniveau | < 70 dB(A) |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 30 kg |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 462 mm |
| Hoogte | 688 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Omgekeerde Osmose Unit | 90L/u | 0.25kW (230V) | 300x462x688(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7280.0145 |
| EAN / Barcode | 6017457639626 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

