Hendi Doorlooptoaster | Rvs | Enkel | Max. 135/u. | 1.34kw (230v) | 288x418x387(h)mm
€437,50
€371,88
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Doorlooptoaster | Rvs | Enkel | Max. 135/u. | 1.34kw (230v) | 288x418x387(h)mm | 1.34kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€437,50
U bespaart €65,63 (15%)
€371,88 excl. btw
€449,97 incl. btw
Of €149,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 261200 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische doorlooptoaster HENDI biedt ruimte aan een enkele rij sneden brood en is voorzien dubbele verwarming, zowel onder als boven, voor een gelijkmatige dubbelzijdige bruining.
De toaster beschikt over 2 aparte opvangbakken, namelijk aan de voorkant en aan de achterkant, waarbij zelf kan worden gekozen welke wordt gebruikt. Dit zorgt voor extra flexibel gebruik en maakt het apparaat geschikt voor diverse opstellingen en situaties.
De behuizing is gemaakt hoge kwaliteit RVS en bediening vindt plaats met de stevige draaiknoppen. Daarnaast is de snelheid de transportband instelbaar, met een doorlooptijd 0:45 - 3:15 min., wat zorgt voor een productiecapaciteit tot ca. 135 sneden per uur. En de doorlooptoaster wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de HENDI Doorlooptoaster | RVS | Enkel | Max. 135/u. | 1.34kW (230V) | 288x418x387(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De toaster beschikt over 2 aparte opvangbakken, namelijk aan de voorkant en aan de achterkant, waarbij zelf kan worden gekozen welke wordt gebruikt. Dit zorgt voor extra flexibel gebruik en maakt het apparaat geschikt voor diverse opstellingen en situaties.
De behuizing is gemaakt hoge kwaliteit RVS en bediening vindt plaats met de stevige draaiknoppen. Daarnaast is de snelheid de transportband instelbaar, met een doorlooptijd 0:45 - 3:15 min., wat zorgt voor een productiecapaciteit tot ca. 135 sneden per uur. En de doorlooptoaster wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Uitvoering | Enkel |
|---|---|
| Verhitting | Onder + boven |
| Productiecapaciteit | Max. 135 / uur |
| Transportband | Ja |
| Doorvoer | 210 mm |
| Instelbare snelheid | Ja |
| Doorlooptijd | 0:45 - 3:15 min. |
| Opvangbak | Voor + achter |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 1,34 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 13,6 kg |
| Breedte | 288 mm |
| Diepte | 418 mm |
| Hoogte | 387 mm |
Bestel de HENDI Doorlooptoaster | RVS | Enkel | Max. 135/u. | 1.34kW (230V) | 288x418x387(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 261200 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


