Bartscher Koelkast | 335l (1/1 Gn) | Rvs | 0°c/+10°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 500x740x2030(h)mm
€1.869,00
€1.401,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelkast | 335l (1/1 Gn) | Rvs | 0°c/+10°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 500x740x2030(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€1.869,00
U bespaart €467,25 (25%)
€1.401,75 excl. btw
€1.696,12 incl. btw
Of €565,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700825 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkast met interieur in 1/1 GN-formaat met 4 zwenkwielen is bijzonder ruimtebesparend. In de in hoogte verstelbare sleuven vinden voorbereide GN-accessoires in 1/1 en 1/2 GN-formaat hun plaats.
Bestel de Bartscher Koelkast | 335L (1/1 GN) | RVS | 0°C/+10°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 500x740x2030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 335 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS (intern/extern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (75 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm (cyclopentaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | c |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,5 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 548 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 79 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 740 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
Bestel de Bartscher Koelkast | 335L (1/1 GN) | RVS | 0°C/+10°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 500x740x2030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700825 |
| EAN / Barcode | 4015613689036 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





