Hendi Chafing Dish | Fiora | Rvs | 1/1 GN (9l) | 585x358x315(h)mm
€67,50
€57,38
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Chafing Dish | Fiora | Rvs | 1/1 GN (9l) | 585x358x315(h)mm | GN 1/1
OP VOORRAAD
€67,50
U bespaart €10,13 (15%)
€57,38 excl. btw
€69,42 incl. btw
Of €23,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 471005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De FIORA chafing dish uit de KitchenLine HENDI is gemaakt hoge kwaliteit RVS en is ideaal voor bijvoorbeeld buffetten en catering. Deze uitvoering in 1/1 GN-formaat heeft een 65 mm diepe voedselpan met een inhoud ca. 9 liter, maar is ook geschikt voor GN-bakken tot maximaal 100 mm diep.
Het losse deksel is uitgevoerd met hoogglans gepolijste afwerking en kan open vast worden gezet voor optimaal gebruiksgemak. De brandpastahouders zijn vrij te plaatsen over de volledige breedte, voor optimale verspreiding de warmte.
De chafing dish past perfect de andere FIORA uitvoeringen de HENDI KitchenLine chafing dishes, zodat er eenvoudig een volledig buffet kan worden ingericht in verschillende formaten met matchend design.
Bestel de HENDI Chafing Dish | FIORA | RVS | 1/1 GN (9L) | 585x358x315(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het losse deksel is uitgevoerd met hoogglans gepolijste afwerking en kan open vast worden gezet voor optimaal gebruiksgemak. De brandpastahouders zijn vrij te plaatsen over de volledige breedte, voor optimale verspreiding de warmte.
De chafing dish past perfect de andere FIORA uitvoeringen de HENDI KitchenLine chafing dishes, zodat er eenvoudig een volledig buffet kan worden ingericht in verschillende formaten met matchend design.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Type | KitchenLine FIORA |
| Bruto inhoud | Ca. 9 liter |
| Capaciteit | 1/1 GN (max. 100 mm hoog) |
| Materiaal | RVS 18/0 |
| Bijgesloten | Brandpastahouders |
| Gewicht | 1,79 kg |
| Breedte | 585 mm |
| Diepte | 358 mm |
| Hoogte | 315 mm |
Bestel de HENDI Chafing Dish | FIORA | RVS | 1/1 GN (9L) | 585x358x315(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 471005 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


