Saro Chafing Dish | Carla | Rvs | 4L | ø340x250(h)mm
€63,00
€40,95
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Chafing Dish | Carla | Rvs | 4L | ø340x250(h)mm
OP VOORRAAD
€63,00
U bespaart €22,05 (35%)
€40,95 excl. btw
€49,55 incl. btw
Of €16,52 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 127-1018 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro CARLA ronde chafing dish is een compacte en stijlvolle oplossing voor het warmhouden gerechten tijdens buffetten en cateringtoepassingen. De gepolijste RVS behuizing en deksel zorgen voor een professionele uitstraling, terwijl de meegeleverde waterpan en voedselpan met een capaciteit 4 liter voldoende ruimte bieden voor diverse gerechten. Het deksel met handgreep maakt het gebruik eenvoudig en praktisch.
Het solide onderstel garandeert stabiliteit tijdens gebruik, terwijl de inbegrepen brandpastahouder zorgt voor een betrouwbare warmtebron. Dankzij de duurzame constructie en het gebruiksvriendelijke ontwerp is de CARLA chafing dish een efficiënte en representatieve keuze voor iedere professionele presentatieomgeving.
Bestel de Saro Chafing Dish | CARLA | RVS | 4L | Ø340x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het solide onderstel garandeert stabiliteit tijdens gebruik, terwijl de inbegrepen brandpastahouder zorgt voor een betrouwbare warmtebron. Dankzij de duurzame constructie en het gebruiksvriendelijke ontwerp is de CARLA chafing dish een efficiënte en representatieve keuze voor iedere professionele presentatieomgeving.
Specificaties
| Type | Saro CARLA |
|---|---|
| Verwarming | Brandpasta |
| Bruto inhoud | 4 liter |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Glanzend |
| Bijgesloten | Brandpastahouder |
| Gewicht | 4 kg |
| Diameter | 340 mm |
| Hoogte | 250 mm |
Bestel de Saro Chafing Dish | CARLA | RVS | 4L | Ø340x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 127-1018 |
| EAN / Barcode | 4017337127184 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

