Hendi Braadpan | Aluminium (antiaanbaklaag) | 4.3l | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | 425x332x70(h)mm
€41,99
€35,69
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Braadpan | Aluminium (antiaanbaklaag) | 4.3l | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | 425x332x70(h)mm
OP VOORRAAD
€41,99
U bespaart €6,30 (15%)
€35,69 excl. btw
€43,19 incl. btw
Of €14,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 611012 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze braadpan HENDI is gemaakt duurzaam gegoten aluminium, wat zorgt voor een uitstekende en gelijkmatige warmteverdeling, zelfs intensief gebruik in professionele keukens. De pan is voorzien een PTFE antiaanbaklaag, waardoor gerechten gemakkelijk loslaten en het schoonmaken eenvoudig blijft.
Het bijbehorende deksel helpt vocht en smaak vast te houden tijdens het bereiden, terwijl de stevige constructie garant staat voor betrouwbare prestaties. De braadpan is geschikt voor gas-, inductie-, elektrische en keramische kooktoestellen en kan zonder deksel in de oven tot 250 °C worden gebruikt. Ideaal voor zowel dagelijks koken als het bereiden smaakvolle stoof- en braadgerechten.
Bestel de HENDI Braadpan | Aluminium (Antiaanbaklaag) | 4.3L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | 425x332x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het bijbehorende deksel helpt vocht en smaak vast te houden tijdens het bereiden, terwijl de stevige constructie garant staat voor betrouwbare prestaties. De braadpan is geschikt voor gas-, inductie-, elektrische en keramische kooktoestellen en kan zonder deksel in de oven tot 250 °C worden gebruikt. Ideaal voor zowel dagelijks koken als het bereiden smaakvolle stoof- en braadgerechten.
Specificaties
| Soort pan | Braadpan |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, oven |
| Bruto inhoud | 4,3 liter |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Tapkraan | Nee |
| Bodemdiameter | 240 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 2,49 kg |
| Breedte | 425 mm |
| Diepte | 332 mm |
| Hoogte | 70 mm |
Bestel de HENDI Braadpan | Aluminium (Antiaanbaklaag) | 4.3L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | 425x332x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 611012 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


