Hendi Bain-marie | Ranger | Elektrisch | 1/1 GN | 30°c/85°c | 1kw (230v) | Aftapkraan | Incl. Gn-bakken | 332x605x242(h)mm
€149,50
€127,08
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Bain-marie | Ranger | Elektrisch | 1/1 GN | 30°c/85°c | 1kw (230v) | Aftapkraan | Incl. Gn-bakken | 332x605x242(h)mm | 1kW | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€149,50
U bespaart €22,43 (15%)
€127,08 excl. btw
€153,76 incl. btw
Of €51,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 238868 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI RANGER bain-maries zijn perfect om warme sauzen, soepen en andere gerechten op de perfecte serveertemperatuur te behouden, zonder aan te branden. En de RANGER bain-maries zijn verkrijgbaar in diverse samenstellingen en uitvoeringen, voor een breed scala aan toepassingen!
Zuinig & EfficiëntDe bain-marie wordt verwarmd door middel een speciale warmtemat, wat tot 25% zuiniger werkt dan traditionele elektrische bain-maries en voor gelijkmatigere warmteverdeling zorgt. Het temperatuurbereik 30°C/85°C kan eenvoudig in 6 stappen worden ingesteld met de stevige draaiknop. En de verlichte aan-/uitschakelaar, LED-indicator en waterniveau-indicatie zorgen voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Praktisch & Flexibel InzetbaarHet apparaat wordt geleverd met 3x 1/3 GN-bakken, zodat 3 verschillende producten of gerechten tegelijkertijd kunnen worden verwarmd. De voedselpannen zijn uitgevoerd in robuust RVS en worden geleverd inclusief bijpassende deksels, voor optimaal behoud warmte en versheid. In plaats de bijgeleverde 1/3 GN-bakken, is de kuip uiteraard ook geschikt voor 1x 1/1 GN-bak of 2x 1/2 GN-bakken, welke apart verkrijgbaar zijn.
De aftapkraan maakt legen heel eenvoudig, wat samen met de strakke RVS behuizing en kuip met afgeronde hoeken voor eenvoudig schoonmaken zorgt. En daarnaast zorgen de antislipvoeten voor stevige plaatsing!
Bestel de HENDI Bain-Marie | RANGER | Elektrisch | 1/1 GN | 30°C/85°C | 1kW (230V) | Aftapkraan | Incl. GN-Bakken | 332x605x242(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Zuinig & EfficiëntDe bain-marie wordt verwarmd door middel een speciale warmtemat, wat tot 25% zuiniger werkt dan traditionele elektrische bain-maries en voor gelijkmatigere warmteverdeling zorgt. Het temperatuurbereik 30°C/85°C kan eenvoudig in 6 stappen worden ingesteld met de stevige draaiknop. En de verlichte aan-/uitschakelaar, LED-indicator en waterniveau-indicatie zorgen voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Praktisch & Flexibel InzetbaarHet apparaat wordt geleverd met 3x 1/3 GN-bakken, zodat 3 verschillende producten of gerechten tegelijkertijd kunnen worden verwarmd. De voedselpannen zijn uitgevoerd in robuust RVS en worden geleverd inclusief bijpassende deksels, voor optimaal behoud warmte en versheid. In plaats de bijgeleverde 1/3 GN-bakken, is de kuip uiteraard ook geschikt voor 1x 1/1 GN-bak of 2x 1/2 GN-bakken, welke apart verkrijgbaar zijn.
De aftapkraan maakt legen heel eenvoudig, wat samen met de strakke RVS behuizing en kuip met afgeronde hoeken voor eenvoudig schoonmaken zorgt. En daarnaast zorgen de antislipvoeten voor stevige plaatsing!
Specificaties
| Serie | HENDI RANGER |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verwarming | Elektrisch |
| Kuipen | 1 |
| Capaciteit | 1/1 GN (≤ H 150 mm) |
| Temperatuurbereik | 30°C / 85°C |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Onderstel | Nee |
| Materiaal | RVS |
| IP-klasse | IPX3 |
| Bijgesloten | 3x 1/3 GN-bak (H 100 mm), 3x 1/3 GN-deksel |
| Aansluitwaarde | 1 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Gewicht | 7,11 kg |
| Breedte | 332 mm |
| Diepte | 605 mm |
| Hoogte | 242 mm |
Bestel de HENDI Bain-Marie | RANGER | Elektrisch | 1/1 GN | 30°C/85°C | 1kW (230V) | Aftapkraan | Incl. GN-Bakken | 332x605x242(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 238868 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


