Diverso by Diamond Mengkraan | Verchroomd | Draaiknoppen | Draaibare Uitloop | 300x310(h)mm
€87,00
€65,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Mengkraan | Verchroomd | Draaiknoppen | Draaibare Uitloop | 300x310(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€87,00
U bespaart €21,75 (25%)
€65,25 excl. btw
€78,95 incl. btw
Of €26,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CW2001-DB |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische mengkraan Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met een robuuste constructie verchroomd messing. De kraan heeft draaiknopbediening voor het mengen koud en warm water, een volledig draaibare zwanenhals Ø 18 mm en een debiet ca. 16 liter/min. (een waterdruk ca. 3,5 bar).
Bestel de Diverso by Diamond Mengkraan | Verchroomd | Draaiknoppen | Draaibare Uitloop | 300x310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Plaatsing | Staand (Ø 29 mm) |
|---|---|
| Aansluiting | 1-gats (3/4") |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Mengkraan (warm/koud) | Ja |
| Flexibele hals | Nee |
| Zwenkkraan | Ja |
| Doorstroomcapaciteit | 16 liter/min. |
| Materiaal | Messing (verchroomd) |
| Gewicht | 3 kg |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 310 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Mengkraan | Verchroomd | Draaiknoppen | Draaibare Uitloop | 300x310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CW2001-DB |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



