Combisteel Mengkraan | Draaiknoppen | Draaibare Uitloop | Wandmodel | 220(h)mm
€229,00
€171,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Mengkraan | Draaiknoppen | Draaibare Uitloop | Wandmodel | 220(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€229,00
U bespaart €57,25 (25%)
€171,75 excl. btw
€207,82 incl. btw
Of €69,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7212.0025 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (7 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit wandmodel mengkraan CombiSteel heeft draaiknopbediening voor het mengen koud en warm water en een volledig draaibare zwanenhals.
Bestel de CombiSteel Mengkraan | Draaiknoppen | Draaibare Uitloop | Wandmodel | 220(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Plaatsing | Wand |
|---|---|
| Aansluiting | 2-gats (1/2") |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Mengkraan (warm/koud) | Ja |
| Uittrekbare uitloop | Nee |
| Zwenkkraan | Ja |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 220 mm |
Bestel de CombiSteel Mengkraan | Draaiknoppen | Draaibare Uitloop | Wandmodel | 220(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7212.0025 |
| EAN / Barcode | 7435137857839 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


