Saro Monokraan | Nicole | Voetbediening (pedaal) | Draaibare Uitloop | 35x250(h)mm
€205,00
€133,25
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Monokraan | Nicole | Voetbediening (pedaal) | Draaibare Uitloop | 35x250(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€205,00
U bespaart €71,75 (35%)
€133,25 excl. btw
€161,23 incl. btw
Of €53,74 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 457-1020 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De zeer praktische NICOLE monokraan met zwenkbare uitloop Saro biedt robuuste materialen, hoogwaardige interne techniek en is volledig voorbereid en klaar om met voetbediening ingebouwd te worden.
De kraan wordt geleverd met slangen voor de wateraansluiting en voetpedaalbediening en het voetpedaal is bovendien geschikt om aan de vloer bevestigd te worden, voor optimaal gebruikscomfort!
Bestel de Saro Monokraan | NICOLE | Voetbediening (Pedaal) | Draaibare Uitloop | 35x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De kraan wordt geleverd met slangen voor de wateraansluiting en voetpedaalbediening en het voetpedaal is bovendien geschikt om aan de vloer bevestigd te worden, voor optimaal gebruikscomfort!
Specificaties
| Type | Saro NICOLE |
|---|---|
| Plaatsing | Staand (Ø 21,5 mm) |
| Aansluiting | 1-gats (1/2") |
| Bediening | Voetpedaal |
| Mengkraan (warm/koud) | Nee |
| Uittrekbare uitloop | Nee |
| Flexibele hals | Nee |
| Slanglengte | 1300 mm (kraan), 900 mm (pedaal) |
| Zwenkkraan | Ja |
| Doorstroomcapaciteit | 12 liter/min. (3 bar) |
| Gewicht | 1,15 kg |
| Breedte | 35 mm |
| Hoogte | 250 mm |
Bestel de Saro Monokraan | NICOLE | Voetbediening (Pedaal) | Draaibare Uitloop | 35x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 457-1020 |
| EAN / Barcode | 4017337045877 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


