Saro Hangende Voorspoeldouche | Rosa | Handdouche (flexibele Hals) | Monokraan | Plafondveer | Slanglengte 3000mm
€190,00
€123,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Hangende Voorspoeldouche | Rosa | Handdouche (flexibele Hals) | Monokraan | Plafondveer | Slanglengte 3000mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€190,00
U bespaart €66,50 (35%)
€123,50 excl. btw
€149,44 incl. btw
Of €49,81 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 457-1040 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De unieke ROSA hangende voorspoeldouche Saro biedt ongekend flexibel gebruik. De extra lange slang heeft een lengte maar liefst 3000 mm en kan eenvoudig aan het plafond worden gehangen met een praktisch veersysteem voor optimale bewegingsruimte, terwijl de slang terug naar zijn plek veert als er even geen gebruik wordt gemaakt.
De wateraansluiting voor de monokraan is bestemd voor aansluiting op ongeveer 100 cm hoogte en de handdouche heeft een knijphendel, voor eenvoudige bediening!
Bestel de Saro Hangende Voorspoeldouche | ROSA | Handdouche (Flexibele Hals) | Monokraan | Plafondveer | Slanglengte 3000mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De wateraansluiting voor de monokraan is bestemd voor aansluiting op ongeveer 100 cm hoogte en de handdouche heeft een knijphendel, voor eenvoudige bediening!
Specificaties
| Type | Saro ROSA |
|---|---|
| Plaatsing | Wandaansluiting + plafondbevestiging |
| Wandsteun | Nee |
| Aansluiting | 1/2" |
| Bediening | Knijphendel |
| Mengkraan (warm/koud) | Nee |
| Flexibele hals | Ja |
| Slanglengte | 3000 mm |
| Midden-/onderuitloop | Nee |
| Doorstroomcapaciteit | 13-14 liter/min. (3 bar) |
| Gewicht | 1,93 kg |
Bestel de Saro Hangende Voorspoeldouche | ROSA | Handdouche (Flexibele Hals) | Monokraan | Plafondveer | Slanglengte 3000mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 457-1040 |
| EAN / Barcode | 4017337052417 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



