Saro Mengkraan + Handdouche | Venus | Draaihendel (elleboogbediening) | Draaibare Uitloop | 110x340x360(h)mm
€350,00
€227,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Mengkraan + Handdouche | Venus | Draaihendel (elleboogbediening) | Draaibare Uitloop | 110x340x360(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€350,00
U bespaart €122,50 (35%)
€227,50 excl. btw
€275,28 incl. btw
Of €91,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 457-1102 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De praktische VENUS mengkraan met handdouche Saro biedt robuuste materialen, hoogwaardige interne techniek met keramische ventielen en extra grote kunststof ééngreeps draaihendel voor het mengen warm en koud water, welke de kraan bijvoorbeeld ook ideaal maakt voor elleboogbediening.
Het ontwerp heeft een glanzend verchroomde afwerking en is naast de draaibare uitloop ook voorzien een lange flexibele slang met pistool-handdouche met muurhouder, voor extra gebruiksgemak. De handdouche heeft een doorstroomcapaciteit tot 11 liter per minuut een waterdruk 3,5 bar, de zwenkkraan heeft een doorstroomcapaciteit tot 14 liter per minuut en gecombineerd gebruik hebben deze samen een totale capaciteit tot maar liefst 17 liter per minuut!
Bestel de Saro Mengkraan + Handdouche | VENUS | Draaihendel (Elleboogbediening) | Draaibare Uitloop | 110x340x360(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het ontwerp heeft een glanzend verchroomde afwerking en is naast de draaibare uitloop ook voorzien een lange flexibele slang met pistool-handdouche met muurhouder, voor extra gebruiksgemak. De handdouche heeft een doorstroomcapaciteit tot 11 liter per minuut een waterdruk 3,5 bar, de zwenkkraan heeft een doorstroomcapaciteit tot 14 liter per minuut en gecombineerd gebruik hebben deze samen een totale capaciteit tot maar liefst 17 liter per minuut!
Specificaties
| Type | Saro VENUS |
|---|---|
| Plaatsing | Staand (Ø 32,5 mm) |
| Wandsteun | Ja |
| Aansluiting | 1-gats (3/8") |
| Bediening | Draaihendel |
| Mengkraan (warm/koud) | Ja |
| Uittrekbare uitloop | Nee |
| Flexibele hals | Ja |
| Midden-/onderuitloop | Ja |
| Zwenkkraan | Ja |
| Doorstroomcapaciteit | 11 - 17 liter/min. (3,5 bar) |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoogte | 360 mm |
Bestel de Saro Mengkraan + Handdouche | VENUS | Draaihendel (Elleboogbediening) | Draaibare Uitloop | 110x340x360(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 457-1102 |
| EAN / Barcode | 4017337068593 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

