Saro Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes | 26kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 420x528x655(h)mm
€700,00
€455,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes | 26kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 420x528x655(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€700,00
U bespaart €245,00 (35%)
€455,00 excl. btw
€550,55 incl. btw
Of €183,52 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 325-1005 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ijsblokjesmachine Saro produceert holle ijsblokjes, perfect voor water en frisdranken. De kogelvormige holle ijsblokjes koelen dranken sneller dan volle ijsblokjes door het grotere oppervlak dat in contact komt met de drank.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Efficiënte ProductieDe luchtgekoelde ijsblokjesmachine heeft een productiecapaciteit 26 kg per dag met een voorraadbunker met een maximum capaciteit 6 kg ijsblokjes. De compacte afmetingen zorgen ervoor dat je hem makkelijk kwijt kan, ook in kleinere ruimtes. Daarnaast is het apparaat ook te gebruiken in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Kwalitatief & VerantwoordDe behuizing en klep zijn vervaardigd uit hoogwaardig RVS en het apparaat wordt geleverd inclusief aan- en afvoerslangen. En bovendien maakt het luchtgekoelde apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Bestel de Saro IJsblokjesmachine | Holle Blokjes | 26kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 420x528x655(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Efficiënte ProductieDe luchtgekoelde ijsblokjesmachine heeft een productiecapaciteit 26 kg per dag met een voorraadbunker met een maximum capaciteit 6 kg ijsblokjes. De compacte afmetingen zorgen ervoor dat je hem makkelijk kwijt kan, ook in kleinere ruimtes. Daarnaast is het apparaat ook te gebruiken in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Kwalitatief & VerantwoordDe behuizing en klep zijn vervaardigd uit hoogwaardig RVS en het apparaat wordt geleverd inclusief aan- en afvoerslangen. En bovendien maakt het luchtgekoelde apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Specificaties
| Type ijsblokjes | Holle blokjes (kogelvormig) |
|---|---|
| Formaat ijsblokjes | Ø 28 x H 40 mm |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 26 kg |
| Opslagbunker | 6 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R600a |
| Afvoerpomp | Nee |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 40°C |
| Waterdruk (toevoer) | 1 - 3 bar |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS (behuizing) |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Bijgesloten | Wateraansluiting, afvoerslang |
| Geluidsniveau | < 55 dB(A) |
| Aansluitwaarde | 0,16 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 36,5 kg |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 528 mm |
| Hoogte | 655 mm |
| Installatie | I.c.m. ontharder |
Bestel de Saro IJsblokjesmachine | Holle Blokjes | 26kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 420x528x655(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 325-1005 |
| EAN / Barcode | 4017337325016 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

