Bartscher Regaalwagen | Rvs | 18 Etages (en600x400) | Wielen (geremd) | Inschuifbaar | 535x745x1885(h)mm
€329,00
€246,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Regaalwagen | Rvs | 18 Etages (en600x400) | Wielen (geremd) | Inschuifbaar | 535x745x1885(h)mm
GRATIS VERZENDING
€329,00
U bespaart €82,25 (25%)
€246,75 excl. btw
€298,57 incl. btw
Of €99,52 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 300198 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher Regaalwagen | Rvs | 18 Etages (en600x400) | Wielen (geremd) | Inschuifbaar | 535x745x1885(h)mm van Bartscher is een professionele oplossing uit de categorie Rvs Regaalwagens. Extra voordelen: op wielen. Het gewicht bedraagt 24,8 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Bartscher professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Ruimtebesparend en een robuust ontwerp: de Bartscher regaalwagen met 15 etages in euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400), met vergrendeling aan de voor- en achterkant, heeft een praktische draagkracht tot 80 kg en dankzij het speciale ontwerp het frame kunnen eenvoudig meerdere lege regaalwagens in elkaar worden geschoven - ideaal voor efficiënte opslag.Specificaties
| Uitvoering | Inschuifbaar (meerdere wagens) |
|---|---|
| Capaciteit | EN (600 x 400 mm) |
| Niveaus | 18 |
| Tussenruimte | 80 mm |
| Materiaal | RVS |
| Constructie | Zelfmontage |
| Draagkracht | ≤ 80 kg |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 24,5 kg |
| Breedte | 535 mm |
| Diepte | 745 mm |
| Hoogte | 1885 mm |
Bestel de Bartscher Regaalwagen | RVS | 18 Etages (EN600x400) | Wielen (Geremd) | Inschuifbaar | 535x745x1885(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 300198 |
| EAN / Barcode | 4015613869919 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen








