Bartscher Regaalwagen | Rvs | 2x 10 Etages (1/1 Gn) + Bovenblad | Wielen (geremd) | 1065x695x1810(h)mm
€549,00
€411,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Regaalwagen | Rvs | 2x 10 Etages (1/1 Gn) + Bovenblad | Wielen (geremd) | 1065x695x1810(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€549,00
U bespaart €137,25 (25%)
€411,75 excl. btw
€498,22 incl. btw
Of €166,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 300210 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze omkaste regaalwagen Bartscher met 2x 10 etages creëert royale ruimte in 1/1 GN-formaat met extra tussenruimte en beschikt daarnaast ook over een praktisch bovenblad met railing rondom. Verlaagde beugels zorgen daarbij voor een stabiele grip - zonder weg te glijden tijdens transport.
Bestel de Bartscher Regaalwagen | RVS | 2x 10 Etages (1/1 GN) + Bovenblad | Wielen (Geremd) | 1065x695x1810(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Met bovenblad (950 x 540 mm) |
|---|---|
| Capaciteit | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Niveaus | 2x 10 + bovenblad |
| Tussenruimte | 120 mm |
| Materiaal | RVS |
| Constructie | Zelfmontage |
| Draagkracht | ≤ 10 kg (bovenblad), ≤ 80 kg (totaal) |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 39,1 kg |
| Breedte | 1065 mm |
| Diepte | 695 mm |
| Hoogte | 1810 mm |
Bestel de Bartscher Regaalwagen | RVS | 2x 10 Etages (1/1 GN) + Bovenblad | Wielen (Geremd) | 1065x695x1810(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 300210 |
| EAN / Barcode | 4015613869940 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen










