Bartscher Koelkast | 650l (2/1 Gn) | Rvs | 0°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 740x835x2050(h)mm
€1.698,00
€1.273,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelkast | 650l (2/1 Gn) | Rvs | 0°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 740x835x2050(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING
€1.698,00
U bespaart €424,50 (25%)
€1.273,50 excl. btw
€1.540,94 incl. btw
Of €513,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700843 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dankzij het royale ruimteaanbod kunnen gekoelde goederen overzichtelijk worden opgeslagen en bewaard op de in hoogte verstelbare roosters in 2/1 GN-formaat. De krachtige geforceerde koeling deze RVS koelkast zorgt in de binnenruimte voor een gelijkmatige en constante temperatuur.
Bestel de Bartscher Koelkast | 650L (2/1 GN) | RVS | 0°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 740x835x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher KGN1-112 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 650 liter |
| Materiaal | RVS (extern), verzinkt (intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (72 g) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 70 mm (cyclopentaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,32 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 482 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 103 kg |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 835 mm |
| Hoogte | 2050 mm |
Bestel de Bartscher Koelkast | 650L (2/1 GN) | RVS | 0°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 740x835x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700843 |
| EAN / Barcode | 4015613828459 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











