Bartscher Koelkast | 302l | Wit | 0°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x580x1845(h)mm
€998,00
€748,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelkast | 302l | Wit | 0°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x580x1845(h)mm
GRATIS VERZENDING
€998,00
U bespaart €249,50 (25%)
€748,50 excl. btw
€905,69 incl. btw
Of €301,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700611 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher Koelkast | 302l | Wit | 0°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x580x1845(h)mm van Bartscher is een professionele oplossing uit de categorie Koelkasten Met Glazen Deur. Extra voordelen: op wielen, ventilatorkoeling, statische koeling. Het gewicht bedraagt 53,9 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Bartscher professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Optimaal presenteren: het verlichte reclamedisplay is een blikvanger en wekt interesse in de winkel, in de kantine of in de gastenkamer. Met een logo of algemene informatie kan jouw reclame gericht worden ingezet. Het directe zicht op de producten stimuleert bovendien impulsaankopen. Het apparaat heeft twee wielen en twee stelpoten voor eenvoudige maar ook stabiele plaatsing.Specificaties
| Type | Bartscher 302L WB |
|---|---|
| Bruto inhoud | 302 liter |
| Materiaal | Gelakt staal (extern), ABS kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (intern/extern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a (52 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 30°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm (cyclopentaan) |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 500 x 400 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,76 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 642 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,16 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 55,6 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 1845 mm |
Bestel de Bartscher Koelkast | 302L | Wit | 0°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x580x1845(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700611 |
| EAN / Barcode | 4015613840338 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











