Combisteel Beslagdispenser | Rvs | 1.3l | 260x150x240(h)mm
€35,00
€26,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Beslagdispenser | Rvs | 1.3l | 260x150x240(h)mm
OP VOORRAAD
€35,00
U bespaart €8,75 (25%)
€26,25 excl. btw
€31,76 incl. btw
Of €10,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7540.0020 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Maak bakken gemakkelijker en preciezer dan ooit met deze innovatieve beslagdispenser. Perfect voor gebruik wafelijzers, pannenkoeken, poffertjes, en meer! Dankzij het strakke ontwerp en de handige bediening giet je moeiteloos exact de juiste hoeveelheid beslag, zonder knoeien. Ideaal voor zowel thuisgebruik als in de horeca.
Creëer moeiteloos perfect gevormde gerechten en bespaar tijd in de keuken. De beslagdispenser is jouw ultieme hulpmiddel voor professioneel en efficiënt bakken.
Bestel de CombiSteel Beslagdispenser | RVS | 1.3L | 260x150x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Creëer moeiteloos perfect gevormde gerechten en bespaar tijd in de keuken. De beslagdispenser is jouw ultieme hulpmiddel voor professioneel en efficiënt bakken.
Specificaties
| Uitvoering | Uitloop 8 mm |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1,3 liter |
| Materiaal | RVS AISI-201 |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 240 mm |
Bestel de CombiSteel Beslagdispenser | RVS | 1.3L | 260x150x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7540.0020 |
| EAN / Barcode | 6153304893893 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







