Diverso by Diamond Koelkast | 400l | Wit | +2°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x685x1890(h)mm
€1.136,00
€852,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Koelkast | 400l | Wit | +2°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x685x1890(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.136,00
U bespaart €284,00 (25%)
€852,00 excl. btw
€1.030,92 incl. btw
Of €343,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DQ-40 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze witte koelkast Diverso by Diamond heeft een bruto inhoud 400 liter en wordt geleverd met 4 verstelbare roosters en 1 bodemrooster. Het apparaat is voorzien geventileerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C en automatische ontdooiing en condenswaterverdamping.
VentilatorondersteuningDe koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +2°C/+10°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen. De koelkast maakt bovendien gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in wit gevormd ABS kunststof, de deur is voorzien een slot en de scharnierkant is omkeerbaar, voor optimaal gebruiksgemak. De koeling is daarnaast voorzien zwenkwielen aan de achterkant, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, en 2 stelpoten zodat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is.
Bestel de Diverso by Diamond Koelkast | 400L | Wit | +2°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x685x1890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
VentilatorondersteuningDe koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +2°C/+10°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen. De koelkast maakt bovendien gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in wit gevormd ABS kunststof, de deur is voorzien een slot en de scharnierkant is omkeerbaar, voor optimaal gebruiksgemak. De koeling is daarnaast voorzien zwenkwielen aan de achterkant, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, en 2 stelpoten zodat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is.
Specificaties
| Bruto inhoud | 400 liter |
|---|---|
| Materiaal | Gelakt staal (extern) / kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,71 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 624 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 71 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 685 mm |
| Hoogte | 1890 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Koelkast | 400L | Wit | +2°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x685x1890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DQ-40 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



