Diverso by Diamond Saladette | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 4x 1/1 GN | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Klapdeksel + Snijblad | 1365x700x850(h)mm
€1.173,00
€879,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Saladette | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 4x 1/1 GN | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Klapdeksel + Snijblad | 1365x700x850(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.173,00
U bespaart €293,25 (25%)
€879,75 excl. btw
€1.064,50 incl. btw
Of €354,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BEL-63/B |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (9 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze saladette Diverso by Diamond met 3 deuren (1/1 GN) heeft bovenop ruimte voor 4x 1/1 GN-bakken maximaal 150 mm hoog.
De GN-ruimte bovenop is daarnaast voorzien handig klapdeksel en bovenop zit ook een praktisch snijblad in voedselveilig polyethyleen.
Geventileerde KoelingDe saladette heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor een gelijkmatige verdeling de koude lucht, een temperatuurbereik +2°C/+8°C in de deuren, +4°C/+10°C bovenop in de ruimte voor GN-bakken, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe buitenkant is afgewerkt in hoogwaardig RVS en de 40 mm dikke deuren zijn voorzien een ingewerkte handgreep, wat samen met de stelvoeten voor optimaal gebruiksgemak zorgt. Achter elke deur zit een 1/1 GN-formaat rooster, welke in hoogte verstelbaar is. Bovendien heeft de saladette afgeronde hoeken en randen, voor eenvoudige reiniging!
Let op, de saladette wordt geleverd exclusief GN-bakken.
Bestel de Diverso by Diamond Saladette | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 4x 1/1 GN | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Klapdeksel + Snijblad | 1365x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De GN-ruimte bovenop is daarnaast voorzien handig klapdeksel en bovenop zit ook een praktisch snijblad in voedselveilig polyethyleen.
Geventileerde KoelingDe saladette heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor een gelijkmatige verdeling de koude lucht, een temperatuurbereik +2°C/+8°C in de deuren, +4°C/+10°C bovenop in de ruimte voor GN-bakken, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe buitenkant is afgewerkt in hoogwaardig RVS en de 40 mm dikke deuren zijn voorzien een ingewerkte handgreep, wat samen met de stelvoeten voor optimaal gebruiksgemak zorgt. Achter elke deur zit een 1/1 GN-formaat rooster, welke in hoogte verstelbaar is. Bovendien heeft de saladette afgeronde hoeken en randen, voor eenvoudige reiniging!
Let op, de saladette wordt geleverd exclusief GN-bakken.
Specificaties
| Deur(en) | 3 |
|---|---|
| Lade(n) | Nee |
| GN-ruimte boven | 4x 1/1 GN (≤ H 150 mm) |
| Deksel | Klapdeksel |
| Snijblad | Ja |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 3 |
| Roosterformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal | RVS (behuizing/intern), polyethyleen (snijblad) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,33 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 116 kg |
| Breedte | 1365 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Saladette | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 4x 1/1 GN | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Klapdeksel + Snijblad | 1365x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BEL-63/B |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



