Diamond Salamander Grill | Salamander Line | Glaskeramisch | 3 Zones | ≤350°c | 4.5kw (400v) | Timer | Hoogte Verstelbaar | 800x640x590(h)mm
€4.200,00
€3.150,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Salamander Grill | Salamander Line | Glaskeramisch | 3 Zones | ≤350°c | 4.5kw (400v) | Timer | Hoogte Verstelbaar | 800x640x590(h)mm | 4.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.200,00
U bespaart €1.050,00 (25%)
€3.150,00 excl. btw
€3.811,50 incl. btw
Of €1.270,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | AUTO-80/B |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (13 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze grote professionele salamandergrill uit de SALAMANDER LINE Diamond beschikt over glaskeramische verhitting met ongekend snelle verhitting, waarbij de maximaal instelbare temperatuur 350°C al binnen enkele seconden is bereikt. En het SRS-Systeem zorgt voor automatisch starten en stoppen detectie voeding onder de grill, wat zorgt voor energiebesparing tot maar liefst 35%!
De 3 aparte zones zijn daarbij eenvoudig instelbaar met de digitale bediening, welke ook is voorzien een digitale timer met LED-display. Samen met het verwijderbare rooster, verwijderbare kruimelopvang en zeer soepele hoogteverstelling zorgt dit voor bijzonder comfortabel gebruik. Bovendien is de basis het opstelvlak verstelbaar, zodat er ook probleemloos GN-bakken in kunnen worden geplaatst.
Bestel de Diamond Salamander Grill | SALAMANDER LINE | Glaskeramisch | 3 Zones | ≤350°C | 4.5kW (400V) | Timer | Hoogte Verstelbaar | 800x640x590(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De 3 aparte zones zijn daarbij eenvoudig instelbaar met de digitale bediening, welke ook is voorzien een digitale timer met LED-display. Samen met het verwijderbare rooster, verwijderbare kruimelopvang en zeer soepele hoogteverstelling zorgt dit voor bijzonder comfortabel gebruik. Bovendien is de basis het opstelvlak verstelbaar, zodat er ook probleemloos GN-bakken in kunnen worden geplaatst.
Specificaties
| Serie | Diamond SALAMANDER LINE |
|---|---|
| Type | SA/80VC-DIG |
| Verhitting | Infrarood (glaskeramisch) |
| Formaat bakoppervlak | B 740 x D 375 mm |
| Materiaal bakoppervlak | RVS |
| Afwerking bakoppervlak | Draadrooster |
| Hoogte verstelbaar | Ja |
| Temperatuurbereik | ≤ 350°C |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Verstelbare poten | Ja |
| Vermogen | 4,5 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 57 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 640 mm |
| Hoogte | 590 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Salamander Grill | SALAMANDER LINE | Glaskeramisch | 3 Zones | ≤350°C | 4.5kW (400V) | Timer | Hoogte Verstelbaar | 800x640x590(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | AUTO-80/B |
| EAN / Barcode | 5407011594095 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



